Bizi Takip Edin
Men's Health Türkiye

Men's Health Türkiye

Altın Ferrari satışa çıkıyor!

ERKEK AKLI

Altın Ferrari satışa çıkıyor!

-

 

Dünya üzerinde sadece bir adet bulunan metalik altın rengindeki klasik Ferrari, satışa çıkıyor!

 Altın Ferrari, Sotheby’s’in her parçanın altın veya altın renginde olduğu ilk açık artırması The Midas Touch’ta olacak.

Sotheby’s’in sadece altına odaklanan ilk açık artırması The Midas Touch (Midas Dokunuşu), 17 Ekim’de Sotheby’s London’da gerçekleşiyor. Açık artırmanın yıldızıysa, 1977 model Ferrari 512 BB. Fiyat aralığı yaklaşık 350,000-450,000 Sterlin olarak belirlenen metalik altın rengindeki Ferrari, tamamen yenilenmiş ve iç dekorasyonunda markanın ünlü Testa di Moro kestane rengi öne çıkıyor.

Bu renge boyanmış dört Ferrari 512 BB’den biri olan Oro Chiaro Metalizzato adındaki araç, üretildiğinden bu yana Testa di Moro kahverengi deri koltuklara sahip olan tek Ferrari. Aracın kahverengi koltuklarının altın rengi boyayla olan uyumu, üretildiği zamanın zarif estetiğini başarıyla yansıtıyor. Kapsamlı bir yenilemeden geçtikten sonra şimdi kusursuz bir şekilde çalışan araç, Ferrari’nin satışa çıkan en değerli ve nadir Berlinetta Boxer modellerinden biri.

Oro Chiaro Metalizzato, altınla ilişkilendirilen heyecan, lüks ve şatafat algılarını çok iyi bir şekilde yansıtıyor. Ve hiç şüphesiz, aracın benzersizliği, koleksiyonerleri ve otomobil meraklılarını etkileyecek.


Açık artırmada Napolyon’a ait bir sandalye, Marc Quinn’in saf altından yapılma Kate Moss büstü ve bu değerli metali yücelten diğer tarihi ve popüler öneme sahip eşya, obje ve sanat eserleri de satışa çıkacak.

Ferrari Berlinetta Boxer modeli, ilk olarak 1971’deki Salone dell’Automobile di Torino’da, Lamborghini’nin o dönemdeki yıldızı Miuria’ya rakip olarak tanıtılmıştı. Spor otomobillerde hem görüntüsü hem de ortadan çekmeli motoruyla bir çığır açan Ferrari BB, markanın gelecekteki modellerine de örnek olmuş ve aynı teknikle üretilen modeller 1990’lar boyunca otomobil meraklılarını şaşırtmıştı.

Altın Ferrari, Ekim 1977’de fabrikadan çıkar çıkmaz Torino’daki bir şirkete satılmış ve Bütün hayatını İtalya’da geçirmiş. 1997’de son ve dördüncü sahibi tarafından satın alınınca, bej rengi koltuklarıyla uyumlu olması için kırmızıya boyanmış. 2015’te Torino’da yeniden gün yüzüne çıkan araç, Ferrari’nin evi olan Modena’ya gönderilmiş ve burada hem içi hem de dışı orijinal renk skalasına geri döndürülmüş ve her bir parçası yenilenmiş.

Kaynak: http://www.robbreport.com.tr/

Continue Reading
Advertisement

ERKEK AKLI

Sosyalben Store & Sarev İş Birliği Paylaşarak Çoğaltıyor

-

Editör :

 Kurulduğu günden bu yana dezavantajlı bölgelerde yaşayan çocuklarımızın yeteneklerinin keşfedilmesi ve geliştirilmesi adına çalışmalar gerçekleştiren SosyalBen Vakfı’nın çalışmalarına bütçe oluşturmak amacıyla kurulan, satış mağazası SosyalBen Store, 75 yılını kutlayan Sarar markası ile yeni bir iş birliğine imza attı.

Topluma olan sorumluluklarını paylaşarak çoğaltmayı hedefleyen Sarar, “75 Gönülden Sene” sloganıyla SosyalBen Store’un birbirinden renkli ürünlerini ev tekstil markası Sarev’inmağazalarında satışa çıkardı.

Sarev mağazalarında yer alan SosyalBen Store ürünlerinin satışından elde edilecek gelir, taşımalı eğitim gören çocukların umutlu bir geleceğe bakarak gelişimlerini sağlayacak. Dezavantajlı bölgelerde yaşayan 7-13 yaşındaki çocuklar, tasarım atölyesinde yeteneklerini keşfedip geliştirme fırsatı yakalayacak. Sarar tarafından, vakfın gönüllü grubuna özel tasarlanan tişörtler 2019-2020 dönem saha çalışmalarında yer alacak.

Devamı

ERKEK AKLI

Bridgestone İpek Şenoğlu Cup – Sarar Sponsorluğu

-

Editör :

Sarar, İpek Şenoğlu Cup ile sponsorluk geliştirmeye hazırlanıyor.           

Abdurrahman Sarar’ın 12 metrekarelik bir terzi dükkanında temellerini attığı SARAR bugün; Türkiye’de beş büyük üretim fabrikasındaki yüksek işçilik kalitesi ve özel dikim ayrıcalığıyla hazır giyim sektöründe dünya markalarıyla yarışarak hizmet vermeye devam ediyor.  Sektördeki 75. yılını kutlamakta olan Sarar’ın, Avrupa ve ABD başta olmak üzere yurt dışında birçok konsept mağazası bulunuyor.  

Moda sektöründe 75 yıllık bir tecrübeye sahip olan markayı zirveye taşıyan en önemli etmenlerin başında sponsorluk faaliyetleri geliyor. 

Marka, bu sene sektörde başarıyla geçen 75. yıllarını kutlamak amacıyla, kendi alanlarında öncü olmuş isimleri bir araya getirerek, başarı kavramını tekrar yorumladıkları bir konsept çekim gerçekleştirdi. Türkiye’nin en başarılı sporcularından biri olan İpek Şenoğlu’nun da dahil olduğu bu keyifli projeden sonra, beraber daha iyi işlere imza atabilmek adına İpek Şenoğlu Cup ile sponsorluk geliştirecekler. 

Tenis sporunun Türkiye’de yaygınlaşmasına hizmet eden Bridgestone İpek Şenoğlu Cup Tenis Turnuvası, ülkemizde tenis sporunun gelişimine katkı sağlamak amacıyla 8 yıldır 16 farklı şehirden rekor sayıda sporcuları bir araya getirmeye devam ediyor.

Bu yıl 26 Ağustos – 8 Eylül tarihleri arasında İstanbul Dalyan Kulüp’te gerçekleşecek olan turnuvada toplam 550 sporcu yarışacak. Turnuva katılımcıları Sarar tarafından sporculara özel olarak üretilen tişörtleri giyecekler.

Devamı

ERKEK AKLI

Mango Erkeği Hugo Sauzay’dan tavsiyeler

-

Mango erkeği Hugo Sauzay, merak edilenleri yanıtladı. İşte onun tavsiyeleri.

1- Sen bir modelsin ama aynı zamanda bir iç tasarım şirketine sahipsin. Bu iki alanın ne kadar bağlantılı olduğunu düşünüyorsunuz?

Seyahatler ve toplantılardan besleniyorum, moda ile yaptığım için şanslıyım. Bana farklı kültürlerle, insanlarla ve farklı yaşam biçimleriyle tanışma şansı veriyor. Ne zaman başka bir yerde çekim yapsam, mimari detayların fotoğraflarıyla dolu telefonumla birlikte geri dönüyorum. Yaratıcı insanlarla çalıştığımız için şanslıyız ve onları kreatif süreçte izlemek büyük bir ilham kaynağı. Mimarlıkta olduğu gibi modada da hikaye anlatıcılığı önemlidir. Global bir proje sahip olmak için daha önce yapılan tüm çalışmalar esastır. Sadece kolay bir final görüntüsü değil, zamanın ötesinde bir proje yapmaya çalışıyorsunuz.

2- Katıldığınız projeleri nasıl seçersiniz? Dikkat ettiğiniz ana faktörler nelerdir?

En önemlisi projenin temelindeki insanlar. Moda olmak istemeyen ama doğru bir proje yaratmak isteyen biri.

3- Genç erkek ve kadınlara kendilerine daha güven duymaları için ne önerirsiniz?

Farklılıklara açık kalmak ve ilgi yarattıklarını anlamak. Hoşgörü dışında daha iyi bir yol olmadığını anlamalılar. En önemli şey, senin tutkularını yaşaman ve inanman.

4-Kendi tarzını nasıl tarif edersin ?

Klasik ve sade bir stilim var. Koyu jean, beyaz tişört bir tür üniforma. Kazak ve paltolar için güzel kumaşlara dikkat ediyorum.

5- Mango erkeği ne tür bir erkek?

Mango erkeği modern ve kendinden emin.

6-  Kampanya çekimi sırasında Mango ile olan deneyiminizden bahseder misiniz?

İskoçya’da tipik bir yağmurlu gün boyunca çekim yapıyorduk ancak arkadaş canlısı bir ekip tarafından ısındık. Çekimde hissetmedim, yeşil tarlalarla çevrili bir kalede, koyun ve atlarla dolu nehirlerde arkadaşlarımla daha fazla zaman geçirdim. Muhteşem bir yerdi. Arkadaşlarla rüya gibi bir hafta sonu oldu.

Devamı

Popüler

 

 

www.pilioo.com