Bizi Takip Edin
Men's Health Türkiye

Men's Health Türkiye

CLİNİCUP İLE KİLO VERMEK ZOR DEĞİL

ERKEK AKLI

CLİNİCUP İLE KİLO VERMEK ZOR DEĞİL

-

 

Fazla kilolarından hızlıca kurtulmak isteyenler, ClinicUp’un geniş kapsamlı zayıflama ve incelme programı ile form tutuyor.

Plajlarda özgürce ve filtresiz dolaşmanın keyfini, her sosyal medya karesinde güzel görünmenizi sağlayacak etkili ve kesin çözümleri ile ClinicUP sağlıkla güzelleşmek isteyen hastalarını Nişantaşı’ndaki merkezinde ağırlıyor.

ClinicUp zayıflama meselesine geniş kapsamlı bir çerçeveden yaklaşıyor.

Klinik bünyesinde hizmet veren uzman diyetisyen görüşmesi ile başlayan yolculuk, yapılan ölçümler ve konsültasyonlar sonrasında bir tedavi sürecine dönüşüyor.

 

Tedavi sürecinde kişi, lenf drenaj cihazına ilk gün bağlanıp 1 gun aralıklı olarak 3 defa hizmet alıyor. Uzman estetisyenler tarafından uygulanan 4 seans Velashape ve 4 seans Ultrashape uygulaması ile tedavi protokolü takip ediliyor. İhtiyaç dahilinde hasta, medikal estetik doktorunun uygulayacağı mezoterapi işlemlerine yönlendiriliyor.

Hastalarına kendilerini evlerinde gibi hissettirmeye özen gösteren ClinicUp; anti-aging, medikal estetik uygulamaları, cilt bakımları, sağlıklı yaşam & zayıflama çözümleri ve plastik cerrahi alanlarına getirdikleri yenilikçi yaklaşımla güvenle ve sağlıkla güzelleşmek için söz veriyor.

Dünyadaki estetik trendlerini yakından takip eden vizyoner yönetim anlayışı ile ClinicUp, hastalarına doğal müdahalelerde bulunarak, sağlıkla güzelleşmenin mümkün olduğunu kanıtlıyor. Yapılan estetik müdahalelerde, doğal görüntünün korunmasına her daim özen gösteriliyor. 

Tüm bu uygulamaların ekonomik ve ulaşılabilir olması noktasında da müşterinden yana bir tavır sergileyen Clinic-Up, öğle yemeği arasında, önemli bir toplantı öncesinde ya da özel bir kutlama öncesinde kısa sürede gerçekleştirdiği mucizevi dokunuşlarla kendinizi daha özel ve daha güzel hissetmenizi sağlıyor.

Siz, Clinic-Up‘ın doğal müdahaleleriyle, filtrelere ihtiyacınız olmadan güvenle güzelleşmenin keyfini sürerken, biz sizin için daha iyisini araştırıyor olacağız

Continue Reading
Advertisement

ERKEK AKLI

Sosyalben Store & Sarev İş Birliği Paylaşarak Çoğaltıyor

-

Editör :

 Kurulduğu günden bu yana dezavantajlı bölgelerde yaşayan çocuklarımızın yeteneklerinin keşfedilmesi ve geliştirilmesi adına çalışmalar gerçekleştiren SosyalBen Vakfı’nın çalışmalarına bütçe oluşturmak amacıyla kurulan, satış mağazası SosyalBen Store, 75 yılını kutlayan Sarar markası ile yeni bir iş birliğine imza attı.

Topluma olan sorumluluklarını paylaşarak çoğaltmayı hedefleyen Sarar, “75 Gönülden Sene” sloganıyla SosyalBen Store’un birbirinden renkli ürünlerini ev tekstil markası Sarev’inmağazalarında satışa çıkardı.

Sarev mağazalarında yer alan SosyalBen Store ürünlerinin satışından elde edilecek gelir, taşımalı eğitim gören çocukların umutlu bir geleceğe bakarak gelişimlerini sağlayacak. Dezavantajlı bölgelerde yaşayan 7-13 yaşındaki çocuklar, tasarım atölyesinde yeteneklerini keşfedip geliştirme fırsatı yakalayacak. Sarar tarafından, vakfın gönüllü grubuna özel tasarlanan tişörtler 2019-2020 dönem saha çalışmalarında yer alacak.

Devamı

ERKEK AKLI

Bridgestone İpek Şenoğlu Cup – Sarar Sponsorluğu

-

Editör :

Sarar, İpek Şenoğlu Cup ile sponsorluk geliştirmeye hazırlanıyor.           

Abdurrahman Sarar’ın 12 metrekarelik bir terzi dükkanında temellerini attığı SARAR bugün; Türkiye’de beş büyük üretim fabrikasındaki yüksek işçilik kalitesi ve özel dikim ayrıcalığıyla hazır giyim sektöründe dünya markalarıyla yarışarak hizmet vermeye devam ediyor.  Sektördeki 75. yılını kutlamakta olan Sarar’ın, Avrupa ve ABD başta olmak üzere yurt dışında birçok konsept mağazası bulunuyor.  

Moda sektöründe 75 yıllık bir tecrübeye sahip olan markayı zirveye taşıyan en önemli etmenlerin başında sponsorluk faaliyetleri geliyor. 

Marka, bu sene sektörde başarıyla geçen 75. yıllarını kutlamak amacıyla, kendi alanlarında öncü olmuş isimleri bir araya getirerek, başarı kavramını tekrar yorumladıkları bir konsept çekim gerçekleştirdi. Türkiye’nin en başarılı sporcularından biri olan İpek Şenoğlu’nun da dahil olduğu bu keyifli projeden sonra, beraber daha iyi işlere imza atabilmek adına İpek Şenoğlu Cup ile sponsorluk geliştirecekler. 

Tenis sporunun Türkiye’de yaygınlaşmasına hizmet eden Bridgestone İpek Şenoğlu Cup Tenis Turnuvası, ülkemizde tenis sporunun gelişimine katkı sağlamak amacıyla 8 yıldır 16 farklı şehirden rekor sayıda sporcuları bir araya getirmeye devam ediyor.

Bu yıl 26 Ağustos – 8 Eylül tarihleri arasında İstanbul Dalyan Kulüp’te gerçekleşecek olan turnuvada toplam 550 sporcu yarışacak. Turnuva katılımcıları Sarar tarafından sporculara özel olarak üretilen tişörtleri giyecekler.

Devamı

ERKEK AKLI

Mango Erkeği Hugo Sauzay’dan tavsiyeler

-

Mango erkeği Hugo Sauzay, merak edilenleri yanıtladı. İşte onun tavsiyeleri.

1- Sen bir modelsin ama aynı zamanda bir iç tasarım şirketine sahipsin. Bu iki alanın ne kadar bağlantılı olduğunu düşünüyorsunuz?

Seyahatler ve toplantılardan besleniyorum, moda ile yaptığım için şanslıyım. Bana farklı kültürlerle, insanlarla ve farklı yaşam biçimleriyle tanışma şansı veriyor. Ne zaman başka bir yerde çekim yapsam, mimari detayların fotoğraflarıyla dolu telefonumla birlikte geri dönüyorum. Yaratıcı insanlarla çalıştığımız için şanslıyız ve onları kreatif süreçte izlemek büyük bir ilham kaynağı. Mimarlıkta olduğu gibi modada da hikaye anlatıcılığı önemlidir. Global bir proje sahip olmak için daha önce yapılan tüm çalışmalar esastır. Sadece kolay bir final görüntüsü değil, zamanın ötesinde bir proje yapmaya çalışıyorsunuz.

2- Katıldığınız projeleri nasıl seçersiniz? Dikkat ettiğiniz ana faktörler nelerdir?

En önemlisi projenin temelindeki insanlar. Moda olmak istemeyen ama doğru bir proje yaratmak isteyen biri.

3- Genç erkek ve kadınlara kendilerine daha güven duymaları için ne önerirsiniz?

Farklılıklara açık kalmak ve ilgi yarattıklarını anlamak. Hoşgörü dışında daha iyi bir yol olmadığını anlamalılar. En önemli şey, senin tutkularını yaşaman ve inanman.

4-Kendi tarzını nasıl tarif edersin ?

Klasik ve sade bir stilim var. Koyu jean, beyaz tişört bir tür üniforma. Kazak ve paltolar için güzel kumaşlara dikkat ediyorum.

5- Mango erkeği ne tür bir erkek?

Mango erkeği modern ve kendinden emin.

6-  Kampanya çekimi sırasında Mango ile olan deneyiminizden bahseder misiniz?

İskoçya’da tipik bir yağmurlu gün boyunca çekim yapıyorduk ancak arkadaş canlısı bir ekip tarafından ısındık. Çekimde hissetmedim, yeşil tarlalarla çevrili bir kalede, koyun ve atlarla dolu nehirlerde arkadaşlarımla daha fazla zaman geçirdim. Muhteşem bir yerdi. Arkadaşlarla rüya gibi bir hafta sonu oldu.

Devamı

Popüler

 

 

www.pilioo.com