Bizi Takip Edin
Men's Health Türkiye

Men's Health Türkiye

DOCKERS PANTOLONLARI KATEGORİZE EDİYOR

ERKEK AKLI

DOCKERS PANTOLONLARI KATEGORİZE EDİYOR

-

 

Dockers ile pantolonlar artık 4’e ayrılıyor! Her erkeğin ihtiyacı olan ‘4 Essential Styles’ ile iyi giyinmek ve alışveriş yapmak çok kolaylaşıyor.

Slim fitler? Dockers’ta var. Asi çocuk tarzı? O da var. Erkek erkeğe partileme şıklığı? Tabii ki. Aile ile hafta sonu pikniği, hayatını değiştirecek iş görüşmesi ya da evlenme teklifi için doğru pantolon? Yine Dockers… Dockers, 30 yıldır erkeklerin hayatlarındaki her ortama uyum sağlayacak rahat ve şık pantolonlar üretiyor ve her daim günün stillerini yakalayarak kalıpları yıkmasını biliyor. Şimdi ise erkeklerin işini hiç olmadığı kadar kolaylaştıracak yepyeni bir sistemle karşımıza çıkıyor: ‘4 Essential Styles’, ya da Muhteşem Dörtlü! Erkeklerin iyi görünmek ve özgüvenli hissetmek için gardıroplarını onlarca pantolonla doldurmasına gerek yok. Tek ihtiyaçları olan, farklı tarzlara sahip bu 4 pantolon. Jean rahatlığı sunan The Jean Cut, yaşanmışlık hissi veren The Broken-In, smart-casual’ın hakkını veren The Clean Khaki ve jilet gibi görüntüsüyle yürek hoplatan The Best Pressed, doğru erkek giyiminin temelini en sağlam şekilde atıyor – ve evet, onlar Dockers.

Bugün erkekler için üstüne öylesine bir pantolon geçirip çıkmak gibi bir şey artık geçerli değil. Bir erkeğin ilk randevusundan ilk öpücüğüne, ilk iş mülakatından müşteri yemeklerine kadar her ortama uygun doğru kumaş, doğru doku ve kesime sahip bir pantolon sahibi olması gerekiyor. Dockers®, olgunluğunun sembolü 30’uncu yaşını kutlarken erkeklerin işini hiç olmadığı kadar kolaylaştırmak adına tamamen yepyeni bir sistem yarattı. Pantolon tarzlarını, bir erkeğin hayatında karşısına çıkabilecek her ana uyum sağlayan 4 belirgin isim altında topladı. Erkeklerin iş, aşk ya da arkadaş ortamlarına uygun giyinmesi için, gardıroplarını onlarca parça ile doldurmasına gerek yok, yalnızca bu 4 farklı pantolona sahip olmak yeterli. Yeni konseptin ismi ise ‘4 Essential Styles’; biz buna Türkçede Muhteşem Dörtlü diyelim.

1

The Jean Cut – Jean tarzı rahatlık

Kendini jean’lere adamış olanlar için, Jean Cut gerçek pantolonlar dünyasına bir geçiş niteliğinde. Jean’lerden alışkın olduğumuz klasikleşmiş 5 cepli modeller, sağlam materyali, çift iğneli dikişleri ve hafif streç özelliği ile rahat ortamlara ayak uydurmak için yaratılmış. Farklı renk, kumaş ve doku seçenekleriyle bu pantolonlar tüm hafta sonu üstünüzde olduğunu bile fark ettirmeyecek cinsten.

2

The Broken-In – ‘Yaşanmışlık’ hissi

Pantolonların vintage görünmesi için yıllarca beklemeye gerek var mı? Uzun yıllardır hayatınızın bir parçasıymışçasına doğal görünen bu chino’larda, çift dikiş detayı ve streç dokunuşa sahip yıkanmış kumaşlar kullanılıyor. Giyenin kendini kolayca kaptıracağı, tanıdık bir yıllanmışlık, bir ‘yaşanmışlık’ hissi yaratıyor.

3

The Clean Khaki – Smart-Casual denince akla…

Smart-casual tabirini artık herkes bilir; modern, gündelik ve çok amaçlı ama aynı zamanda da şık görünen chino’lar için kullanılıyor. İşte The Clean Khaki, chino denince akla gelen her şeyin somutlaşmış hali. Temiz çizgilere ve klasik stile sahip bu pantolonlar, geniş bir renk yelpazesi sunuyor. Bunlar Pazartesiden Cumaya hiç düşünmeden giyilebilecek modeller. Formel ortamlara ayak uyduracak kadar şık, mesai sonrası happy hour’ları kaldıracak kadar güçlü.

4

The Best Pressed – Jilet gibi

Kaliteli pantolonlar illa ulaşılmaz olmak zorunda değil. Kanıtı, yine Dockers®’ta. Modası asla geçmeyecek özgüvenli stilleri ile göz dolduran The Best Pressed modeller, rafine detaylara sahip. Tertemiz bir ütü izi ile şık görünümü tamamlanıyor. Bu pantolonların “İyi giyimli biri, işini biliyor” dedirteceği kesin.

5 6

Dockers® modayı erkekler için çok daha eğlenceli bir hale getirmek için yola çıktı ve on yıllardır kalıpları altüst eden pek çok kesim ve stil yaratmayı sürdürüyor. 30 yıl önce erkekler jilet gibi görünmek istediklerinde ellerindeki tek seçenek kumaş pantolonlardı. Dockers® dünyaya khaki’leri tanıttığında ise, nihayet hem en sevdikleri jean pantolonları kadar rahat hem de şıklığı ile göz dolduran çekici bir seçeneğe kavuşmuş oldular. Şimdi, 30 yıl sonra, erkeklerin akla gelebilecek her ortama uygun bir pantolon seçeneği var – ve evet, onlar Dockers®.

 

Continue Reading
Advertisement

ERKEK AKLI

Sosyalben Store & Sarev İş Birliği Paylaşarak Çoğaltıyor

-

Editör :

 Kurulduğu günden bu yana dezavantajlı bölgelerde yaşayan çocuklarımızın yeteneklerinin keşfedilmesi ve geliştirilmesi adına çalışmalar gerçekleştiren SosyalBen Vakfı’nın çalışmalarına bütçe oluşturmak amacıyla kurulan, satış mağazası SosyalBen Store, 75 yılını kutlayan Sarar markası ile yeni bir iş birliğine imza attı.

Topluma olan sorumluluklarını paylaşarak çoğaltmayı hedefleyen Sarar, “75 Gönülden Sene” sloganıyla SosyalBen Store’un birbirinden renkli ürünlerini ev tekstil markası Sarev’inmağazalarında satışa çıkardı.

Sarev mağazalarında yer alan SosyalBen Store ürünlerinin satışından elde edilecek gelir, taşımalı eğitim gören çocukların umutlu bir geleceğe bakarak gelişimlerini sağlayacak. Dezavantajlı bölgelerde yaşayan 7-13 yaşındaki çocuklar, tasarım atölyesinde yeteneklerini keşfedip geliştirme fırsatı yakalayacak. Sarar tarafından, vakfın gönüllü grubuna özel tasarlanan tişörtler 2019-2020 dönem saha çalışmalarında yer alacak.

Devamı

ERKEK AKLI

Bridgestone İpek Şenoğlu Cup – Sarar Sponsorluğu

-

Editör :

Sarar, İpek Şenoğlu Cup ile sponsorluk geliştirmeye hazırlanıyor.           

Abdurrahman Sarar’ın 12 metrekarelik bir terzi dükkanında temellerini attığı SARAR bugün; Türkiye’de beş büyük üretim fabrikasındaki yüksek işçilik kalitesi ve özel dikim ayrıcalığıyla hazır giyim sektöründe dünya markalarıyla yarışarak hizmet vermeye devam ediyor.  Sektördeki 75. yılını kutlamakta olan Sarar’ın, Avrupa ve ABD başta olmak üzere yurt dışında birçok konsept mağazası bulunuyor.  

Moda sektöründe 75 yıllık bir tecrübeye sahip olan markayı zirveye taşıyan en önemli etmenlerin başında sponsorluk faaliyetleri geliyor. 

Marka, bu sene sektörde başarıyla geçen 75. yıllarını kutlamak amacıyla, kendi alanlarında öncü olmuş isimleri bir araya getirerek, başarı kavramını tekrar yorumladıkları bir konsept çekim gerçekleştirdi. Türkiye’nin en başarılı sporcularından biri olan İpek Şenoğlu’nun da dahil olduğu bu keyifli projeden sonra, beraber daha iyi işlere imza atabilmek adına İpek Şenoğlu Cup ile sponsorluk geliştirecekler. 

Tenis sporunun Türkiye’de yaygınlaşmasına hizmet eden Bridgestone İpek Şenoğlu Cup Tenis Turnuvası, ülkemizde tenis sporunun gelişimine katkı sağlamak amacıyla 8 yıldır 16 farklı şehirden rekor sayıda sporcuları bir araya getirmeye devam ediyor.

Bu yıl 26 Ağustos – 8 Eylül tarihleri arasında İstanbul Dalyan Kulüp’te gerçekleşecek olan turnuvada toplam 550 sporcu yarışacak. Turnuva katılımcıları Sarar tarafından sporculara özel olarak üretilen tişörtleri giyecekler.

Devamı

ERKEK AKLI

Mango Erkeği Hugo Sauzay’dan tavsiyeler

-

Mango erkeği Hugo Sauzay, merak edilenleri yanıtladı. İşte onun tavsiyeleri.

1- Sen bir modelsin ama aynı zamanda bir iç tasarım şirketine sahipsin. Bu iki alanın ne kadar bağlantılı olduğunu düşünüyorsunuz?

Seyahatler ve toplantılardan besleniyorum, moda ile yaptığım için şanslıyım. Bana farklı kültürlerle, insanlarla ve farklı yaşam biçimleriyle tanışma şansı veriyor. Ne zaman başka bir yerde çekim yapsam, mimari detayların fotoğraflarıyla dolu telefonumla birlikte geri dönüyorum. Yaratıcı insanlarla çalıştığımız için şanslıyız ve onları kreatif süreçte izlemek büyük bir ilham kaynağı. Mimarlıkta olduğu gibi modada da hikaye anlatıcılığı önemlidir. Global bir proje sahip olmak için daha önce yapılan tüm çalışmalar esastır. Sadece kolay bir final görüntüsü değil, zamanın ötesinde bir proje yapmaya çalışıyorsunuz.

2- Katıldığınız projeleri nasıl seçersiniz? Dikkat ettiğiniz ana faktörler nelerdir?

En önemlisi projenin temelindeki insanlar. Moda olmak istemeyen ama doğru bir proje yaratmak isteyen biri.

3- Genç erkek ve kadınlara kendilerine daha güven duymaları için ne önerirsiniz?

Farklılıklara açık kalmak ve ilgi yarattıklarını anlamak. Hoşgörü dışında daha iyi bir yol olmadığını anlamalılar. En önemli şey, senin tutkularını yaşaman ve inanman.

4-Kendi tarzını nasıl tarif edersin ?

Klasik ve sade bir stilim var. Koyu jean, beyaz tişört bir tür üniforma. Kazak ve paltolar için güzel kumaşlara dikkat ediyorum.

5- Mango erkeği ne tür bir erkek?

Mango erkeği modern ve kendinden emin.

6-  Kampanya çekimi sırasında Mango ile olan deneyiminizden bahseder misiniz?

İskoçya’da tipik bir yağmurlu gün boyunca çekim yapıyorduk ancak arkadaş canlısı bir ekip tarafından ısındık. Çekimde hissetmedim, yeşil tarlalarla çevrili bir kalede, koyun ve atlarla dolu nehirlerde arkadaşlarımla daha fazla zaman geçirdim. Muhteşem bir yerdi. Arkadaşlarla rüya gibi bir hafta sonu oldu.

Devamı

Popüler

 

 

www.pilioo.com