Bizi Takip Edin
Men's Health Türkiye

Men's Health Türkiye

Dockers’tan hediye önerileri!

ERKEK AKLI

Dockers’tan hediye önerileri!

-

 

İnovatif tasarımları ile rahatlık ve esnekliği pantolonlarında buluşturan Dockers®, bu yılbaşında da erkekler için stil sahibi hediye alternatifleri sunmaya devam ediyor.

Dockers®’ın rahatlığa odaklanan Smart 360 Flex ürün ailesine ait Workday ve Downtime pantolonları ve değişen iklim koşullarına uyum sağlayan All Seasons Tech™ pantolon, yılbaşı hediye alternatiflerinde öne çıkıyor. Gömlek, sweatshirt ve kazaklarla kolayca kombinlenebilen Dockers® pantolonlar, her ortama uygun, rahat bir tarz sunuyor.
Yenilenen Dockers® kesimleri, sunduğu konfor ile şıklığı bir yaşam biçimi haline getirmeye devam ediyor. Erkeklere yılbaşında verilebilecek en tarz hediyelerin başında gelen Dockers® tasarımları görünümüne önem veren erkekler için mükemmel alternatifler sunuyor.

Rahatlığa önem verenlerin tercihi Smart 360 Flex Downtime

Erkek giyiminde çığır açan, Smart Koleksiyonu’nun inovatif ürün yelpazesine ait Smart 360 Flex Downtime, dört yöne esneyebilen kumaş yapısı, esnek bel bantı ve gizli güvenlik cepleriyle öne çıkıyor. Rahatlığa önem veren erkeklerin tercihi Downtime, slim tapered ve skinny kesim alternatifleri sunuyor, detayları ve inovatif yapısıyla rahatlığı da en üst seviyeye taşıyor.

Modern çizgileri klasik detaylarla buluşturan Dockers®, klasik giyinmeyi tercih eden erkekleri de unutmadı. Smart 360 Flex özellikli, ütü gerektirmeyen slim tapered Workday, orta ütü çizgisi, dört yöne esneyebilen efsane kumaş yapısı ve dikişleri ile şık bir hediye alternatifi olarak öne çıkıyor.

Sık seyahat edenlerin tercihi:

Isı kontrolü sağlayan All Seasons Tech™
Dockers®, yılbaşında hediye alternatifi arayanların hayatını kolaylaştıracak inovatif çözümler sunuyor. 30 yıllık khaki uzmanlığını zirveye taşıyan Dockers®’ın erkeklere diğer sürprizi ise, sıcak ve soğuk hava koşullarında ısı kontrolü sağlayan All Seasons Tech™ khaki pantolonlar. Sık seyahat eden erkeklerin favorisi olan All Seasons Tech™, hem ofis ortamında hem de sokakta çalışan erkekler için konforlu bir hediye alternatifi olarak öne çıkıyor. Tasarım harikası kumaşlardan oluşan ve beş farklı renk seçeneğine sahip All Seasons Tech™ khaki pantolonlar her mevsim ve her ortamda kullanılabiliyor.

Dockers® mont, gömlek ve sweatshirtlerle kendi tarzını yaratın

Her tarza uygun hediye seçenekleri sunan Dockers®, pantolonlarında olduğu kadar; mont, gömlek ve sweatshirtlerinde de iddialı. Pantolona alternatif bir yılbaşı hediyesi almak isteyenlere geniş bir ürün yelpazesi sunan Dockers®, birbiriyle kolayca kombinlenebilecek mont, gömlek ve sweatshirtleriyle erkeklere istedikleri kombini kolayca yapma imkanı tanıyor.

Continue Reading
Advertisement

ERKEK AKLI

Sosyalben Store & Sarev İş Birliği Paylaşarak Çoğaltıyor

-

Editör :

 Kurulduğu günden bu yana dezavantajlı bölgelerde yaşayan çocuklarımızın yeteneklerinin keşfedilmesi ve geliştirilmesi adına çalışmalar gerçekleştiren SosyalBen Vakfı’nın çalışmalarına bütçe oluşturmak amacıyla kurulan, satış mağazası SosyalBen Store, 75 yılını kutlayan Sarar markası ile yeni bir iş birliğine imza attı.

Topluma olan sorumluluklarını paylaşarak çoğaltmayı hedefleyen Sarar, “75 Gönülden Sene” sloganıyla SosyalBen Store’un birbirinden renkli ürünlerini ev tekstil markası Sarev’inmağazalarında satışa çıkardı.

Sarev mağazalarında yer alan SosyalBen Store ürünlerinin satışından elde edilecek gelir, taşımalı eğitim gören çocukların umutlu bir geleceğe bakarak gelişimlerini sağlayacak. Dezavantajlı bölgelerde yaşayan 7-13 yaşındaki çocuklar, tasarım atölyesinde yeteneklerini keşfedip geliştirme fırsatı yakalayacak. Sarar tarafından, vakfın gönüllü grubuna özel tasarlanan tişörtler 2019-2020 dönem saha çalışmalarında yer alacak.

Devamı

ERKEK AKLI

Bridgestone İpek Şenoğlu Cup – Sarar Sponsorluğu

-

Editör :

Sarar, İpek Şenoğlu Cup ile sponsorluk geliştirmeye hazırlanıyor.           

Abdurrahman Sarar’ın 12 metrekarelik bir terzi dükkanında temellerini attığı SARAR bugün; Türkiye’de beş büyük üretim fabrikasındaki yüksek işçilik kalitesi ve özel dikim ayrıcalığıyla hazır giyim sektöründe dünya markalarıyla yarışarak hizmet vermeye devam ediyor.  Sektördeki 75. yılını kutlamakta olan Sarar’ın, Avrupa ve ABD başta olmak üzere yurt dışında birçok konsept mağazası bulunuyor.  

Moda sektöründe 75 yıllık bir tecrübeye sahip olan markayı zirveye taşıyan en önemli etmenlerin başında sponsorluk faaliyetleri geliyor. 

Marka, bu sene sektörde başarıyla geçen 75. yıllarını kutlamak amacıyla, kendi alanlarında öncü olmuş isimleri bir araya getirerek, başarı kavramını tekrar yorumladıkları bir konsept çekim gerçekleştirdi. Türkiye’nin en başarılı sporcularından biri olan İpek Şenoğlu’nun da dahil olduğu bu keyifli projeden sonra, beraber daha iyi işlere imza atabilmek adına İpek Şenoğlu Cup ile sponsorluk geliştirecekler. 

Tenis sporunun Türkiye’de yaygınlaşmasına hizmet eden Bridgestone İpek Şenoğlu Cup Tenis Turnuvası, ülkemizde tenis sporunun gelişimine katkı sağlamak amacıyla 8 yıldır 16 farklı şehirden rekor sayıda sporcuları bir araya getirmeye devam ediyor.

Bu yıl 26 Ağustos – 8 Eylül tarihleri arasında İstanbul Dalyan Kulüp’te gerçekleşecek olan turnuvada toplam 550 sporcu yarışacak. Turnuva katılımcıları Sarar tarafından sporculara özel olarak üretilen tişörtleri giyecekler.

Devamı

ERKEK AKLI

Mango Erkeği Hugo Sauzay’dan tavsiyeler

-

Mango erkeği Hugo Sauzay, merak edilenleri yanıtladı. İşte onun tavsiyeleri.

1- Sen bir modelsin ama aynı zamanda bir iç tasarım şirketine sahipsin. Bu iki alanın ne kadar bağlantılı olduğunu düşünüyorsunuz?

Seyahatler ve toplantılardan besleniyorum, moda ile yaptığım için şanslıyım. Bana farklı kültürlerle, insanlarla ve farklı yaşam biçimleriyle tanışma şansı veriyor. Ne zaman başka bir yerde çekim yapsam, mimari detayların fotoğraflarıyla dolu telefonumla birlikte geri dönüyorum. Yaratıcı insanlarla çalıştığımız için şanslıyız ve onları kreatif süreçte izlemek büyük bir ilham kaynağı. Mimarlıkta olduğu gibi modada da hikaye anlatıcılığı önemlidir. Global bir proje sahip olmak için daha önce yapılan tüm çalışmalar esastır. Sadece kolay bir final görüntüsü değil, zamanın ötesinde bir proje yapmaya çalışıyorsunuz.

2- Katıldığınız projeleri nasıl seçersiniz? Dikkat ettiğiniz ana faktörler nelerdir?

En önemlisi projenin temelindeki insanlar. Moda olmak istemeyen ama doğru bir proje yaratmak isteyen biri.

3- Genç erkek ve kadınlara kendilerine daha güven duymaları için ne önerirsiniz?

Farklılıklara açık kalmak ve ilgi yarattıklarını anlamak. Hoşgörü dışında daha iyi bir yol olmadığını anlamalılar. En önemli şey, senin tutkularını yaşaman ve inanman.

4-Kendi tarzını nasıl tarif edersin ?

Klasik ve sade bir stilim var. Koyu jean, beyaz tişört bir tür üniforma. Kazak ve paltolar için güzel kumaşlara dikkat ediyorum.

5- Mango erkeği ne tür bir erkek?

Mango erkeği modern ve kendinden emin.

6-  Kampanya çekimi sırasında Mango ile olan deneyiminizden bahseder misiniz?

İskoçya’da tipik bir yağmurlu gün boyunca çekim yapıyorduk ancak arkadaş canlısı bir ekip tarafından ısındık. Çekimde hissetmedim, yeşil tarlalarla çevrili bir kalede, koyun ve atlarla dolu nehirlerde arkadaşlarımla daha fazla zaman geçirdim. Muhteşem bir yerdi. Arkadaşlarla rüya gibi bir hafta sonu oldu.

Devamı

Popüler

 

 

www.pilioo.com