Bizi Takip Edin
Men's Health Türkiye

Men's Health Türkiye

DÜNYACA ÜNLÜ LÜKS SPA VE CİLT BAKIM MARKASI ELEMIS, İSTANBUL MARRIOTT HOTEL ŞİŞLİ İLE TÜRKİYE’YE GELİYOR!

 

DÜNYACA ÜNLÜ LÜKS SPA VE CİLT BAKIM MARKASI ELEMIS, İSTANBUL MARRIOTT HOTEL ŞİŞLİ İLE TÜRKİYE’YE GELİYOR!

-

 

Doğanın gücünü bilimle birleştiren İngiltere’nin bir numaralı lüks spa ve cilt bakımı markası Elemis, 28 Kasım’da Türkiye’de ilk defa İstanbul Marriott Hotel Şişli’de açılıyor!

Dünyaca ünlü spa ve cilt bakım markası Elemis, bilim ve araştırma insanları, yetkin dermatologlar ve cilt bakım eksperlerinden oluşan dev ekibi tarafından geliştirilen  inovatif  ve çığır açıcı terapi ve bakımlarıyla tüm cilt tiplerinde farkedilir derecede gençleşme, sıkılaşma, ışıltı ve yenilenmenin yolunu açıyor. Avrupa, Amerika, Orta ve Uzak Doğu’dan sonra Türkiye’ye de giriş yapan Elemis Spa, 28 Kasım’dan itibaren Marriott Şişli’de hizmet vermeye başlayacak.

İngiltere’den dünyaya açılan lüks spa ve cilt bakımı markası Elemis, doğanın mucizevi gücünü son teknolojiler eşliğinde bilimle harmanlayıp kendine özel oluşturduğu eşsiz formüllerle ciltte tazelenme, yenilenme, rahatlama ve dinginliği bir arada yaşatan devrim niteliğinde bakım ve terapiler sunuyor.

Mucizevi botanikler, laboratuvar ortamında kapsamlı klinik testlerle formülize edilerek oluşturulan ve anti-oksidan ve peptit içeren malzemelerle hazırlanan Elemis cilt bakım ürünleri cildin gözle görünür şeklinde gençleşmesine ve gerçek bir dönüşüm yaşamasına olanak sağlıyor.

Global ekosistemi destekleyen ve dünyada yaşayan tüm bitki örtülerinin çeşitliliği ve aynı zamanda da eşsizliğinden ilham alan Elemis, ürünlerinde kullandığı botanik bazlı malzemelerin harmanlamasını da ekibindeki bilim insanlarının özenli uygulamalarıyla el yapımı olarak gerçekleştiriyor.

Yaşlanma karşıtı kolajen bakımları, BIOTECH teknolojisiyle uygulanan yüz bakımları, derin doku ve mineral masajları, bölgesel sıkılaştırıcı terapiler ve egzotik meyvelerle hazırlanan scrub ve peeling uygulamalarıyla;  hem toprak üzerinde hem de toprak altında bulunan en güçlü biyolojik aktif maddeleri içeren Elemis ürünleri kullanıcılarına gözle görülür kesin sonuçlar vaat ediyor. Arka planda bilim insanları, araştırmacılar ve cilt bakım uzmanlarından oluşan dev bilimsel kadro ile insan ve doğa ilişkisini çözmeye kendini adayan Elemis, kaynağını doğadan alarak son teknoloji ve bilimle yorumlayıp yüksek performanslı sonuçlar elde ettiği formülleri sayesinde alanındaki diğer markalardan ayrışıyor.

Ödüllü Spa ve bakım salonları dahil dünya çapında 1,600’den fazla noktada senede ortalama 6,5 milyon kişiye hizmet veren Elemis, en çok tercih edilen ve devrim niteliğindeki bakım ve terapilerinden oluşan özel bir menü ile 28 Kasım’dan itibaren İstanbul Marriott Hotel Şişli’de hizmete giriyor.

Continue Reading
Advertisement

 

Yer çekimine karşı egzersiz

-

Editör :

The Ritz-Cartlon İstanbul’un boğaz manzaralı terası Open Air Spa’da yaz boyunca devam edecek Antigravity Fitness dersleri başlıyor.

Son yıllarda en çok dikkat çeken fitness trend’lerinden biri olan Antigravity Fitness; yoga, pilates, gyrotonic, kinesis, dans ve akrobasiden meydana gelen ve bireyin genel sağlığını, esnekliğini ve fiziksel çevikliğini arttırırken keyif alıp güzelleşmesini sağlamak için tasarlanmış, kapsamlı bir fitness tekniğidir.

Antigravity Yoga olarak da bilinen bu keyifli spor metodu, Antigravity Fitness’ın kurucusu Christopher Harrison’ın lisanslı hamakları ile uygulanıyor.

Yaz boyunca The Ritz-Carlton İstanbul’un terasında gerçekleşecek Antigravity dersleri ile katılımcılar, omurgaları üzerindeki basıncı azaltarak günün geriliminden uzaklaşırken, kaslarını uzatıp güçlendirebilecek.

Antigravity Türkiye Eğitim Direktörü Mine Melek tarafından verilecek dersler yaz boyunca Open Air Spa’nın keyifli ortamında açık havada gerçekleşecek. Yaz sonrası derslere devam etmek isteyenler ise otel bünyesinde hizmet veren Spasoul’da yine Mine Melek eşliğinde bu eşsiz egzersizi deneyimleyebilecek.

Bedenini ve ruhunu hafifletirken, hareketli, esnek ve çevik bir yaşam biçimine sahip olmak isteyen herkes, Salı günleri gerçekleşecek derslere katılım sağlayabiliyor.

Özel ve grup olarak iki farklı şekilde yapılacak olan derslere dair bilgi almak ya da rezervasyon yaptırmak için 0212 334 41 88’i arayabilirsiniz.

Devamı

 

NEW BALANCE BOZCAADA YARI MARATONU

-

Editör :

New Balance, bu yıl 8. kez düzenleyeceği Bozcaada Koşusu ile yaza merhaba diyor. Her yıl binlerce kişilik katılımla festival havasında gerçekleşen New Balance Bozcaada Yarı Maratonu ve 10K Koşusu, 12 Mayıs 2018 Cumartesi günü Koşan Bilir diyen sporseverleri buluşturacak.

Hem ada kültürünü, hem de doğal güzelliklerini büyük bir huzur içinde sunan Bozcaada’nın muhteşem atmosferi ve doğasıyla iç içe koşulan maratona, profesyonel ve amatör sporcular katılıyor.

New Balance Bozcaada Koşusu, 21 kilometreden oluşan yarı maraton ve 10 kilometreden oluşan parkur olmak üzere 2 kategoride gerçekleştiriliyor. Ayrıca bu sene 4.sü gerçekleştirilecek “Minikler Maratonu“da 4-8 yaş arası minik sporcuların yarışına sahne olacak.

Heyecan ve coşkunun bir arada yaşanacağı, zorlu olduğu kadar eğlenceli yarışı tamamlayan sporcular dinlenme alanlarında gerçekleştirilecek aktiviteler ile de yorgunluklarını atacaklar. Katılımcılar Bozcaada Meydanı’nda kurulacak stant ve etkinlik alanlarında izleyicilerle sosyalleşmenin yanı sıra enfes ada lezzetlerini tatma olanağı da elde edecekler.

Yazı başlatan New Balance Bozcaada Yarı Maratonu ve 10K koşusu ile Bozcaada’nın keyfini “Koşan Bilir.

Devamı

 

GÖZ ALICI YENİ RENKLERİYLE NIKE EPIC REACT

-

Editör :

Nike’ın köpük teknolojisindeki en son yenilik olan Nike React teknolojisiyle geliştirilen ilk koşu ayakkabısı olan Nike Epic React, göz alıcı yeni renkleriyle satışa çıkmaya hazırlanıyor. 

Nike, köpük teknolojisindeki en son yenilik olan Nike React teknolojisiyle geliştirdiği ilk koşu ayakkabısı Nike Epic React’i geçtiğimiz aylarda tanıtmıştı. Her adımda darbeyi yumuşatan ve koşunun sonuna dek gereken enerjiyi sağlamak üzere tasarlanan Nike Epic React, Pink Matcha (hem kadınlar hem de erkekler için pembe ve yeşil versiyonlarıyla), Alloy (sadece kadınlar) ve Horizon (kadınlar için kırmızı, erkekler için koyu gri versiyonlarıyla) isimli renk çeşitleriyle bahar aylarında satışa sunulacak.

Nike’ın en yesini: Nike Epic React

Koşucuların ihtiyaçlarına yanıt veren Nike Epic React, her adımda ayakta hissedilen darbeyi yumuşatıyor, koşunun sonuna dek ihtiyaç duyulan enerjiyi sağlıyor. Ayrıca daha hafif, aşınma ve yıpranmalara karşı da dayanıklı bir ayakkabı olarak karşımıza çıkıyor.

Ayakkabının üst kısmı oldukça sade. Nike Flyknit Racer’dan ilham alan ve koşucuların ayaklarına gereken noktalarda hassas destek, esneklik ve nefes alabilirlik sunan tek parça Nike Flyknit gövde sayesinde, ayakkabının ön, kemer ve burun kısmı incelikle şekillendirilmiş durumda. Sade ve ince olan üst kısım, yine de gereken desteği sağlıyor.

Taşıyıcı, bağlayıcı ya da tutkal kullanılmadan tek parça Nike React köpüğünden üretilen orta tabanın görünümü, elde edilen verilerin hızla yeni fikirlere dönüştürülmesine imkan tanıyan bilgisayar tabanlı tasarım yardımıyla geliştirildi. Bu sayede orta tabanın yüzeyi, koşu sırasında istenen noktalara yastıklama ve destek sağlayacak şekilde tasarlanırken, ihtiyaç duyulmayan bölgelerde daha az materyal kullanılarak ayakkabının toplam ağırlığı en düşük seviyede tutuldu. Görsel açıdan oldukça karmaşık olan taban yapısı, farklı kalınlıktaki yüzeylerden oluşuyor. Daha kalın noktalarda taban daha üstün yastıklama sağlarken, daha ince noktalar ise tabanın sağlamlığını artırmakta kullanılıyor.

Ayakkabının üst kısmı tek parça köpük üzerinde yer aldığından, dış taban ile orta taban hemen hemen aynı. Bunun tek istisnası, ön kısmında ve topukta yer alan, ayakkabının yeri daha iyi kavramasını sağlayan ve dayanıklılığı artıran iki kauçuk kısım.

Devamı

Popüler

 

 

www.pilioo.com