Bizi Takip Edin
Men's Health Türkiye

Men's Health Türkiye

GÜÇLÜ BİR KARAKTER OLMALI!

ERKEK AKLI

GÜÇLÜ BİR KARAKTER OLMALI!

-

 

Kalk Gidelim dizisindeki oyunculuğuyla adından söz ettiren İlayda Aydın, hem kariyeri hakkında konuştu hem de kadınlarla ilgili altın değerinde tüyolar paylaştı.

Oyunculuk kariyerine yeni başladın. Hedeflerin neler?

Her zaman kariyerimle ilgili hedefler koyan biri oldum. Dans hayatımda da böyle oldu. Bale geçmişim var ve uzun sure bale öğretmenliği de yaptım. Oyunculuk için de hep daha ilerisini düşünüyorum. Mesleki hayatımda başarılı bir şekilde yol almak istiyorum. Bu yüzden de doğru projeler seçerek, oyunculuğumdan dolayı parmakla gösterilmek öncelikli hedefim.

 

Kendine örnek aldığın bir sanatçı var mı?

Demet Akbağ’ı çok beğeniyorum ve onun gibi iyi bir oyuncu olmak elbette ki tecrübe istiyor. Yeni dönem oyunculardan Serenay Sarıkaya’yı çok başarılı buluyorum. Bence izleyicinin algısı da gittikçe gelişiyor. Bu yüzden oyuncuların zaten kendini devamlı geliştirmesi gerekiyor. Aynı zamanda Natalie Portman hayranıyım.

 

Bir oyuncu olarak kendini eksik gördüğün yönlerin var mı?

Elbette, daha yolun çok başındayım. Öğrenmem gereken ve daha tecrübe edeceğim çok şey var. İlk başladığımda sudan çıkmış balık gibiydim ama şu anda kendime daha çok güveniyorum. Kendimi izleyerek, hatalarımı yakalamaya ve tekrarlamamaya çalışıyorum.

Oyunculuğu, dansı ve fotoğrafçılığı birbirinden ayrı tutuyor musun?

Aslında hepsi birbiriyle farklı dallar ama birbirlerinden çok da uzak değiller. Bir bütün oluşturduklarında insanın çok işine yarıyor. Dans oyunculukta ciddi bir avantaj. Çünkü vücudu iyi tanımanı sağlıyor. Fotoğrafçılıktan dolayı objektif biliyor olmak da, bakmak ve görmek arasındaki engeli kaldırıyor bence.

 

Bir erkeğin hiç aklından çıkarmaması gereken bir kural var mı sence?

Bir erkeğin güçlü bir karakteri olmalı diye düşünüyorum. Erkekteki manevi gücün kadınlar üzerinde etkisi çok büyük. İyisiyle kötüsüyle, kendine güven duyan ve çevresine güven veren bir erkek en önemlisi. 

 

Erkeklerin partnerlerini desteklemelerinin en iyi yolu nedir?

Saygı duymak ve engeller koymamak. Yaptığınız işten tutun da aile yaşantınıza ya da eğitim hayatınıza kadar. İnsan en çok yakınından destek bekliyor. Zaten arada saygı varsa, güven de sevgi de yerini alıyor. 

Bir erkeğin fit olması kadınlar için ne kadar önemli?

Erkekler için bir kadının fit olması ne kadar önemliyse o kadar önemli diyelim. Fit olmak tabii ki önemli, ama sağlıklı gözükmek benim için daha önemli. 

 

Bir kadında her zaman işe yarayan en romantik jest hangisidir?

Bu, erkeğin karşısındaki kadının nelerden hoşlandığıyla ilgili olarak değişkenlik gösteren bir durum. Mesela benim gittiğim yolda, kararlarıma saygı duyan ve gündelik hayatımda varlığıyla beni mutlu eden bir erkeğin ekstra bir şey yapmasına gerek kalmaz. Bir jest yapılacaksa, benden habersiz organize edilen küçük bir seyahat planı bana çok romantik gelebilir. Seyahat etmeyi çok seviyorum.

Nasıl davranışlar seni bir erkekten soğutur?

Güven ortamında büyüdüğüm, içinde yalan dolan olmayan bir aile hayatım oldu. Birbirimizle her zaman, her şeyi paylaştık. Hayatıma da biri girdiğinde öncelikle dürüstlük bekliyorum. Çünkü sonsuz güvenle başlıyorum. Bu olmazsa çabuk uzaklaşır, kendimi korumaya alırım.

 

Erkeklerin hangi yönü seni en çok etkiler?

Eğlenceli insanlar enerjimi hep yükseltmiştir. Zekasına hayran olacağım, eğlenceli biri beni etkiler. Ayrıca bakış açılarımız farklı bile olsa, onunla her şeyi konuşabilmeliyim.

 

 

Continue Reading
Advertisement

ERKEK AKLI

Sosyalben Store & Sarev İş Birliği Paylaşarak Çoğaltıyor

-

Editör :

 Kurulduğu günden bu yana dezavantajlı bölgelerde yaşayan çocuklarımızın yeteneklerinin keşfedilmesi ve geliştirilmesi adına çalışmalar gerçekleştiren SosyalBen Vakfı’nın çalışmalarına bütçe oluşturmak amacıyla kurulan, satış mağazası SosyalBen Store, 75 yılını kutlayan Sarar markası ile yeni bir iş birliğine imza attı.

Topluma olan sorumluluklarını paylaşarak çoğaltmayı hedefleyen Sarar, “75 Gönülden Sene” sloganıyla SosyalBen Store’un birbirinden renkli ürünlerini ev tekstil markası Sarev’inmağazalarında satışa çıkardı.

Sarev mağazalarında yer alan SosyalBen Store ürünlerinin satışından elde edilecek gelir, taşımalı eğitim gören çocukların umutlu bir geleceğe bakarak gelişimlerini sağlayacak. Dezavantajlı bölgelerde yaşayan 7-13 yaşındaki çocuklar, tasarım atölyesinde yeteneklerini keşfedip geliştirme fırsatı yakalayacak. Sarar tarafından, vakfın gönüllü grubuna özel tasarlanan tişörtler 2019-2020 dönem saha çalışmalarında yer alacak.

Devamı

ERKEK AKLI

Bridgestone İpek Şenoğlu Cup – Sarar Sponsorluğu

-

Editör :

Sarar, İpek Şenoğlu Cup ile sponsorluk geliştirmeye hazırlanıyor.           

Abdurrahman Sarar’ın 12 metrekarelik bir terzi dükkanında temellerini attığı SARAR bugün; Türkiye’de beş büyük üretim fabrikasındaki yüksek işçilik kalitesi ve özel dikim ayrıcalığıyla hazır giyim sektöründe dünya markalarıyla yarışarak hizmet vermeye devam ediyor.  Sektördeki 75. yılını kutlamakta olan Sarar’ın, Avrupa ve ABD başta olmak üzere yurt dışında birçok konsept mağazası bulunuyor.  

Moda sektöründe 75 yıllık bir tecrübeye sahip olan markayı zirveye taşıyan en önemli etmenlerin başında sponsorluk faaliyetleri geliyor. 

Marka, bu sene sektörde başarıyla geçen 75. yıllarını kutlamak amacıyla, kendi alanlarında öncü olmuş isimleri bir araya getirerek, başarı kavramını tekrar yorumladıkları bir konsept çekim gerçekleştirdi. Türkiye’nin en başarılı sporcularından biri olan İpek Şenoğlu’nun da dahil olduğu bu keyifli projeden sonra, beraber daha iyi işlere imza atabilmek adına İpek Şenoğlu Cup ile sponsorluk geliştirecekler. 

Tenis sporunun Türkiye’de yaygınlaşmasına hizmet eden Bridgestone İpek Şenoğlu Cup Tenis Turnuvası, ülkemizde tenis sporunun gelişimine katkı sağlamak amacıyla 8 yıldır 16 farklı şehirden rekor sayıda sporcuları bir araya getirmeye devam ediyor.

Bu yıl 26 Ağustos – 8 Eylül tarihleri arasında İstanbul Dalyan Kulüp’te gerçekleşecek olan turnuvada toplam 550 sporcu yarışacak. Turnuva katılımcıları Sarar tarafından sporculara özel olarak üretilen tişörtleri giyecekler.

Devamı

ERKEK AKLI

Mango Erkeği Hugo Sauzay’dan tavsiyeler

-

Mango erkeği Hugo Sauzay, merak edilenleri yanıtladı. İşte onun tavsiyeleri.

1- Sen bir modelsin ama aynı zamanda bir iç tasarım şirketine sahipsin. Bu iki alanın ne kadar bağlantılı olduğunu düşünüyorsunuz?

Seyahatler ve toplantılardan besleniyorum, moda ile yaptığım için şanslıyım. Bana farklı kültürlerle, insanlarla ve farklı yaşam biçimleriyle tanışma şansı veriyor. Ne zaman başka bir yerde çekim yapsam, mimari detayların fotoğraflarıyla dolu telefonumla birlikte geri dönüyorum. Yaratıcı insanlarla çalıştığımız için şanslıyız ve onları kreatif süreçte izlemek büyük bir ilham kaynağı. Mimarlıkta olduğu gibi modada da hikaye anlatıcılığı önemlidir. Global bir proje sahip olmak için daha önce yapılan tüm çalışmalar esastır. Sadece kolay bir final görüntüsü değil, zamanın ötesinde bir proje yapmaya çalışıyorsunuz.

2- Katıldığınız projeleri nasıl seçersiniz? Dikkat ettiğiniz ana faktörler nelerdir?

En önemlisi projenin temelindeki insanlar. Moda olmak istemeyen ama doğru bir proje yaratmak isteyen biri.

3- Genç erkek ve kadınlara kendilerine daha güven duymaları için ne önerirsiniz?

Farklılıklara açık kalmak ve ilgi yarattıklarını anlamak. Hoşgörü dışında daha iyi bir yol olmadığını anlamalılar. En önemli şey, senin tutkularını yaşaman ve inanman.

4-Kendi tarzını nasıl tarif edersin ?

Klasik ve sade bir stilim var. Koyu jean, beyaz tişört bir tür üniforma. Kazak ve paltolar için güzel kumaşlara dikkat ediyorum.

5- Mango erkeği ne tür bir erkek?

Mango erkeği modern ve kendinden emin.

6-  Kampanya çekimi sırasında Mango ile olan deneyiminizden bahseder misiniz?

İskoçya’da tipik bir yağmurlu gün boyunca çekim yapıyorduk ancak arkadaş canlısı bir ekip tarafından ısındık. Çekimde hissetmedim, yeşil tarlalarla çevrili bir kalede, koyun ve atlarla dolu nehirlerde arkadaşlarımla daha fazla zaman geçirdim. Muhteşem bir yerdi. Arkadaşlarla rüya gibi bir hafta sonu oldu.

Devamı

Popüler

 

 

www.pilioo.com