Bizi Takip Edin
Men's Health Türkiye

Men's Health Türkiye

KADINLAR DA ALDATIR!

 

KADINLAR DA ALDATIR!

-

 
 
 “Kadınlar neden aldatır?” sorusunun cevabını bulduk.

Söz konusu aldatma olunca, erkeklerin kötü bir üne sahip oldukları su götürmez bir gerçek. Ancak ilişkilerde bazı istenmeyen durumlar, kadınları da partnerlerini aldatmaya itebiliyor. Farklı yaş gruplarından beş kadının hikayesine kulak verin.

“Sadece bir heyecandan ibaretti. Erkek arkadaşımla yedi yıldır birlikteydim ve o benim sadece ikinci seks partnerimdi. Daha fazlasını deneyimlemek için konuşuyorduk; ancak isteklerimiz aynı yönde değildi. Ayrıca, onunla sekste yeni şeyleri deneyimlemek konusunda rahatsız hissediyordum. İşten ve bildiğim kadarıyla onun hiç tanışmadığı biriyle, erkek arkadaşımı aldatmak heyecan vericiydi. Yeniden seksi hissettim. Uzun süredir bildiğim şekilden daha farklı olarak bana dokunmuştu. Bu, sadece bir kere oldu ve adeta hayal gibiydi. Erkek arkadaşımla seks hayatımı canlandırdı. Onunla yeni şeyler denemeye hazırdım ve güvenim yerine gelmişti. Erkek arkadaşım, onu aldattığımı hiç bilmeyecek. Neden söyleyeyim ki? Bu, onu çok incitirdi. Zaten üç yıl sonra, farklı nedenlerle ayrıldık.”- Susan, 31

“Beş yıl boyunca ilişki yaşadığım erkek arkadaşımla ayrıldıktan sonra, hemen yeni bir ilişkim olmuştu. Tamamen saçmalıktan ibaret olan bu ilişkiyi, olması gerekenden bir sene daha fazla sürdürdüm. Her ne kadar inanılmaz derecede mutsuz hissetsem de, kendimi güvende hissettiriyordu. Meksika’da bir konferanstaydım ve yakışıklı bir Arjantin model bana yaklaştı. Ona nasıl hayır diyebilirdim ki? O gece, beş saat boyunca seks yaptık. Bu sihirli gecede, güzel bir fırsat yakalamıştım. Erkek arkadaşıma neler olduğunu anlattım ve yine de ayrılmadık. Ama, ne yazık ki modelle olan ilişkimin de sonu değildi. Meksika’ya gittiğimde, onunla yine birkaç kez buluştuk.- Meghan, 30

“Bir çocukla yedi yıldır çıkıyordum. Üç yıl boyunca beraber yaşadık. Bir süre sonra, daha çok oda arkadaşı gibi hissetmeye başladık. Hala birbirimizin en yakın arkadaşıydık; ama altı aydır seks yapmıyorduk. Konuşmadığımız başka çok konu vardı. Yeni ve heyecanlı bir yere taşınmak istesem de; o, ailesine ve eve yakın olmak istiyordu. Evlilik, erkek arkadaşım için önemli olsa da ben bu kavramla hiçbir zaman o kadar ilgili olmamıştım. Sonunda bir çalışma arkadaşımın bana çekici geldiğini fark ettim, happy hour sırasında bir bardayken öpüştük. Birkaç kez akşam yemeğine çıktık ve saatlerce mesajlaştığımız zamanlar da oldu. Hiç seks yapmadık; ama sanki yapmışız gibi kötü hissettirdi. Erkek arkadaşımla ayrıldık ve o bunu hiç anlamadı.”- Margaret, 29

“Biriyle iki yıldır ilişki yaşıyordum. Gençtik, ama sonunda evlenmek ya da ayrılmak isteyeceğimiz ciddi bir ilişki değildi. Hazır değildim ve ona kendisinin benim için gerçekten anlamlı olup olmadığını anlamak için açık ilişki yaşamayı teklif ettim. Bunun istediğim bir ilişki olmadığının sonradan farkına vardım. Anlaşmamıza göre, açık ilişki yaşamayı aldatma gibi görmeyecektik. Ama onun en iyi arkadaşıyla yatmam, bu anlaşmaya pek de uymuyor, değil mi?” – Dana, 28

“25 yıldır evliydim. Evliliğin son 18 yılında, çok mutsuzdum. Ailenin geçimini sağlayan tek kişi bendim. Eşimin pasif agresif hastalığı vardı ve benden çocuklara karşı “kötü polis” olmamı bekliyordu. Bu hikayedeki kötü karakter olmaktan sıkılmıştım. Okul ücretlerini ve kredi kartı ekstrelerini ödemekten ve saatlerce çalışmaktan yorulmuştum. Eşimle konuşmak hiçbir şeyi değiştirmediği gibi yeni kavgalara da neden oldu. En sonunda canıma tak etti. İş gezisinde, havaalanında bir adamla tanıştım ve onunla banyoda seks yaptım. Yedi yıl sonra boşandım, ama nedeni bu bahsettiğim şeyler değildi.”- Leann, 59

 

 

 

Yer çekimine karşı egzersiz

-

Editör :

The Ritz-Cartlon İstanbul’un boğaz manzaralı terası Open Air Spa’da yaz boyunca devam edecek Antigravity Fitness dersleri başlıyor.

Son yıllarda en çok dikkat çeken fitness trend’lerinden biri olan Antigravity Fitness; yoga, pilates, gyrotonic, kinesis, dans ve akrobasiden meydana gelen ve bireyin genel sağlığını, esnekliğini ve fiziksel çevikliğini arttırırken keyif alıp güzelleşmesini sağlamak için tasarlanmış, kapsamlı bir fitness tekniğidir.

Antigravity Yoga olarak da bilinen bu keyifli spor metodu, Antigravity Fitness’ın kurucusu Christopher Harrison’ın lisanslı hamakları ile uygulanıyor.

Yaz boyunca The Ritz-Carlton İstanbul’un terasında gerçekleşecek Antigravity dersleri ile katılımcılar, omurgaları üzerindeki basıncı azaltarak günün geriliminden uzaklaşırken, kaslarını uzatıp güçlendirebilecek.

Antigravity Türkiye Eğitim Direktörü Mine Melek tarafından verilecek dersler yaz boyunca Open Air Spa’nın keyifli ortamında açık havada gerçekleşecek. Yaz sonrası derslere devam etmek isteyenler ise otel bünyesinde hizmet veren Spasoul’da yine Mine Melek eşliğinde bu eşsiz egzersizi deneyimleyebilecek.

Bedenini ve ruhunu hafifletirken, hareketli, esnek ve çevik bir yaşam biçimine sahip olmak isteyen herkes, Salı günleri gerçekleşecek derslere katılım sağlayabiliyor.

Özel ve grup olarak iki farklı şekilde yapılacak olan derslere dair bilgi almak ya da rezervasyon yaptırmak için 0212 334 41 88’i arayabilirsiniz.

Devamı

 

NEW BALANCE BOZCAADA YARI MARATONU

-

Editör :

New Balance, bu yıl 8. kez düzenleyeceği Bozcaada Koşusu ile yaza merhaba diyor. Her yıl binlerce kişilik katılımla festival havasında gerçekleşen New Balance Bozcaada Yarı Maratonu ve 10K Koşusu, 12 Mayıs 2018 Cumartesi günü Koşan Bilir diyen sporseverleri buluşturacak.

Hem ada kültürünü, hem de doğal güzelliklerini büyük bir huzur içinde sunan Bozcaada’nın muhteşem atmosferi ve doğasıyla iç içe koşulan maratona, profesyonel ve amatör sporcular katılıyor.

New Balance Bozcaada Koşusu, 21 kilometreden oluşan yarı maraton ve 10 kilometreden oluşan parkur olmak üzere 2 kategoride gerçekleştiriliyor. Ayrıca bu sene 4.sü gerçekleştirilecek “Minikler Maratonu“da 4-8 yaş arası minik sporcuların yarışına sahne olacak.

Heyecan ve coşkunun bir arada yaşanacağı, zorlu olduğu kadar eğlenceli yarışı tamamlayan sporcular dinlenme alanlarında gerçekleştirilecek aktiviteler ile de yorgunluklarını atacaklar. Katılımcılar Bozcaada Meydanı’nda kurulacak stant ve etkinlik alanlarında izleyicilerle sosyalleşmenin yanı sıra enfes ada lezzetlerini tatma olanağı da elde edecekler.

Yazı başlatan New Balance Bozcaada Yarı Maratonu ve 10K koşusu ile Bozcaada’nın keyfini “Koşan Bilir.

Devamı

 

GÖZ ALICI YENİ RENKLERİYLE NIKE EPIC REACT

-

Editör :

Nike’ın köpük teknolojisindeki en son yenilik olan Nike React teknolojisiyle geliştirilen ilk koşu ayakkabısı olan Nike Epic React, göz alıcı yeni renkleriyle satışa çıkmaya hazırlanıyor. 

Nike, köpük teknolojisindeki en son yenilik olan Nike React teknolojisiyle geliştirdiği ilk koşu ayakkabısı Nike Epic React’i geçtiğimiz aylarda tanıtmıştı. Her adımda darbeyi yumuşatan ve koşunun sonuna dek gereken enerjiyi sağlamak üzere tasarlanan Nike Epic React, Pink Matcha (hem kadınlar hem de erkekler için pembe ve yeşil versiyonlarıyla), Alloy (sadece kadınlar) ve Horizon (kadınlar için kırmızı, erkekler için koyu gri versiyonlarıyla) isimli renk çeşitleriyle bahar aylarında satışa sunulacak.

Nike’ın en yesini: Nike Epic React

Koşucuların ihtiyaçlarına yanıt veren Nike Epic React, her adımda ayakta hissedilen darbeyi yumuşatıyor, koşunun sonuna dek ihtiyaç duyulan enerjiyi sağlıyor. Ayrıca daha hafif, aşınma ve yıpranmalara karşı da dayanıklı bir ayakkabı olarak karşımıza çıkıyor.

Ayakkabının üst kısmı oldukça sade. Nike Flyknit Racer’dan ilham alan ve koşucuların ayaklarına gereken noktalarda hassas destek, esneklik ve nefes alabilirlik sunan tek parça Nike Flyknit gövde sayesinde, ayakkabının ön, kemer ve burun kısmı incelikle şekillendirilmiş durumda. Sade ve ince olan üst kısım, yine de gereken desteği sağlıyor.

Taşıyıcı, bağlayıcı ya da tutkal kullanılmadan tek parça Nike React köpüğünden üretilen orta tabanın görünümü, elde edilen verilerin hızla yeni fikirlere dönüştürülmesine imkan tanıyan bilgisayar tabanlı tasarım yardımıyla geliştirildi. Bu sayede orta tabanın yüzeyi, koşu sırasında istenen noktalara yastıklama ve destek sağlayacak şekilde tasarlanırken, ihtiyaç duyulmayan bölgelerde daha az materyal kullanılarak ayakkabının toplam ağırlığı en düşük seviyede tutuldu. Görsel açıdan oldukça karmaşık olan taban yapısı, farklı kalınlıktaki yüzeylerden oluşuyor. Daha kalın noktalarda taban daha üstün yastıklama sağlarken, daha ince noktalar ise tabanın sağlamlığını artırmakta kullanılıyor.

Ayakkabının üst kısmı tek parça köpük üzerinde yer aldığından, dış taban ile orta taban hemen hemen aynı. Bunun tek istisnası, ön kısmında ve topukta yer alan, ayakkabının yeri daha iyi kavramasını sağlayan ve dayanıklılığı artıran iki kauçuk kısım.

Devamı

Popüler

 

 

www.pilioo.com