Bizi Takip Edin
Men's Health Türkiye

Men's Health Türkiye

MANGO ERKEĞİ SONBAHARA ŞIK BİR GİRİŞ YAPIYOR

ERKEK AKLI

MANGO ERKEĞİ SONBAHARA ŞIK BİR GİRİŞ YAPIYOR

-

 

Ünlü Fransız aktör Olivier Martinez’in marka yüzü olduğu yeni sezon koleksiyonu, klasik stille modern tasarımların kusursuz birleşimiyle her zamankinden daha çarpıcı.

Stilistliği Aleksandra Woroniecka tarafından yapılan yeni Mango koleksiyonu sezona bomba gibi giriyor ve şıklığından taviz vermek istemeyen erkeklere eşsiz seçenekler sunuyor. Bu sezon erkek koleksiyonunda hacmi ve proporsiyonu ile dikkat çeken kullanışlı ve modern ürünlerle karşılaşıyoruz. Ekstra uzun paltolar, parkalar, oversize kazaklar, fitilli kadife montlar ve kadife bomber ceketler; çift düğmeli zamansız takım elbiseler veya çift taraflı koyun yünü klasik aviator ceket ile zıtlık oluşturuyor. Renk paletinde yeşiller, kızıl tonları, kırmızı dokunuşlar var. Sonbaharın kilit rengi ise mocha kahvesi olarak göze çarpıyor. Mango’nun yeni erkek koleksiyonunun çekimlerinde karşımıza çıkan ünlü Fransız oyuncu Olivier Martinez, koleksiyonun ne kadar iddialı olduğunun bir başka kanıtı.
Fransız aktör Olivier Martinez, Julian Schnabel’in çok beğenilen Before Night Falls (2000) filmindeki performansıyla ünlendi. Sonrasında Adrian Lyne’ın Unfaithful (2002) filminde Diane Lane ile karşılıklı oynadı, devamında S.W.A.T (2003) ve Taking Lives (2004) ile adını duyurmaya devam etti. Martinez Fransız sinemasında üstlendiği rollerle çok sevildi. Un, Deux, Trois, Soleil (2013) filmiyle César Ödülleri’nde “En Çok Gelecek Vaat Eden Aktör” ödülüne layık görüldü. Halle Berry ile oynadığı Hollywood yapımı Dark Tides (2012) ve Ben Kingsley ile oynadığı Alman macera filmi The Physician (2014)’daki rolleriyle de övgüleri topladı. Ayrıca History Channel’ın mini dizisi Texas Rising (2014-2015) ve ABC’nin hit dizisi Revenge (2014)’de rol aldı. Son olarak da National Geographic Channel’ın Mars (2016) projesinde yer aldı.

Olivier Martinez ile Kısa Kısa

Aktörlük kariyerinizde oynamaktan en çok keyif aldığınız rol neydi?

“Le Hussard sur le toit” favorilerimden biriydi. “Unfaithful” ve “Texas Rising”i de seviyorum.

Stilinizi nasıl tanımlarsınız?

Sade. Tişört, kot ve botlar.

Hayatınızda size ilham veren en önemli şey ne?

Kesinlikle oğlum.

Dünyada pek çok yeri dolaştınız. Gittiğiniz en güzel yer neresiydi?

Paris, başka hiçbir şehre değişmem.

Çantanızda her zaman bulunan üç obje nedir?

Telefonum, müzik çalarım ve kitaplarım.

Mango ile projeniz nasıl başladı?

Bundan birkaç ay önce projeyi menajerim bana iletti. Çok beğendiğim bir markanın, gerçekten etkileyici bir koleksiyonu için böyle bir projeye dâhil olduğum için çok mutluyum.

Mango Men’in yeni koleksiyonu hakkında ne düşünüyorsunuz? Beğendiğiniz parçalar var mı?

Tek kelimeyle bayıldım. Zaten geçmişte pek çok arkadaşım Mango’nun yüzü olmuştu, şimdiyse sıra bende. Özellikle koleksiyonda bulunan deri parçaları çok sevdim.

Continue Reading
Advertisement

ERKEK AKLI

Sosyalben Store & Sarev İş Birliği Paylaşarak Çoğaltıyor

-

Editör :

 Kurulduğu günden bu yana dezavantajlı bölgelerde yaşayan çocuklarımızın yeteneklerinin keşfedilmesi ve geliştirilmesi adına çalışmalar gerçekleştiren SosyalBen Vakfı’nın çalışmalarına bütçe oluşturmak amacıyla kurulan, satış mağazası SosyalBen Store, 75 yılını kutlayan Sarar markası ile yeni bir iş birliğine imza attı.

Topluma olan sorumluluklarını paylaşarak çoğaltmayı hedefleyen Sarar, “75 Gönülden Sene” sloganıyla SosyalBen Store’un birbirinden renkli ürünlerini ev tekstil markası Sarev’inmağazalarında satışa çıkardı.

Sarev mağazalarında yer alan SosyalBen Store ürünlerinin satışından elde edilecek gelir, taşımalı eğitim gören çocukların umutlu bir geleceğe bakarak gelişimlerini sağlayacak. Dezavantajlı bölgelerde yaşayan 7-13 yaşındaki çocuklar, tasarım atölyesinde yeteneklerini keşfedip geliştirme fırsatı yakalayacak. Sarar tarafından, vakfın gönüllü grubuna özel tasarlanan tişörtler 2019-2020 dönem saha çalışmalarında yer alacak.

Devamı

ERKEK AKLI

Bridgestone İpek Şenoğlu Cup – Sarar Sponsorluğu

-

Editör :

Sarar, İpek Şenoğlu Cup ile sponsorluk geliştirmeye hazırlanıyor.           

Abdurrahman Sarar’ın 12 metrekarelik bir terzi dükkanında temellerini attığı SARAR bugün; Türkiye’de beş büyük üretim fabrikasındaki yüksek işçilik kalitesi ve özel dikim ayrıcalığıyla hazır giyim sektöründe dünya markalarıyla yarışarak hizmet vermeye devam ediyor.  Sektördeki 75. yılını kutlamakta olan Sarar’ın, Avrupa ve ABD başta olmak üzere yurt dışında birçok konsept mağazası bulunuyor.  

Moda sektöründe 75 yıllık bir tecrübeye sahip olan markayı zirveye taşıyan en önemli etmenlerin başında sponsorluk faaliyetleri geliyor. 

Marka, bu sene sektörde başarıyla geçen 75. yıllarını kutlamak amacıyla, kendi alanlarında öncü olmuş isimleri bir araya getirerek, başarı kavramını tekrar yorumladıkları bir konsept çekim gerçekleştirdi. Türkiye’nin en başarılı sporcularından biri olan İpek Şenoğlu’nun da dahil olduğu bu keyifli projeden sonra, beraber daha iyi işlere imza atabilmek adına İpek Şenoğlu Cup ile sponsorluk geliştirecekler. 

Tenis sporunun Türkiye’de yaygınlaşmasına hizmet eden Bridgestone İpek Şenoğlu Cup Tenis Turnuvası, ülkemizde tenis sporunun gelişimine katkı sağlamak amacıyla 8 yıldır 16 farklı şehirden rekor sayıda sporcuları bir araya getirmeye devam ediyor.

Bu yıl 26 Ağustos – 8 Eylül tarihleri arasında İstanbul Dalyan Kulüp’te gerçekleşecek olan turnuvada toplam 550 sporcu yarışacak. Turnuva katılımcıları Sarar tarafından sporculara özel olarak üretilen tişörtleri giyecekler.

Devamı

ERKEK AKLI

Mango Erkeği Hugo Sauzay’dan tavsiyeler

-

Mango erkeği Hugo Sauzay, merak edilenleri yanıtladı. İşte onun tavsiyeleri.

1- Sen bir modelsin ama aynı zamanda bir iç tasarım şirketine sahipsin. Bu iki alanın ne kadar bağlantılı olduğunu düşünüyorsunuz?

Seyahatler ve toplantılardan besleniyorum, moda ile yaptığım için şanslıyım. Bana farklı kültürlerle, insanlarla ve farklı yaşam biçimleriyle tanışma şansı veriyor. Ne zaman başka bir yerde çekim yapsam, mimari detayların fotoğraflarıyla dolu telefonumla birlikte geri dönüyorum. Yaratıcı insanlarla çalıştığımız için şanslıyız ve onları kreatif süreçte izlemek büyük bir ilham kaynağı. Mimarlıkta olduğu gibi modada da hikaye anlatıcılığı önemlidir. Global bir proje sahip olmak için daha önce yapılan tüm çalışmalar esastır. Sadece kolay bir final görüntüsü değil, zamanın ötesinde bir proje yapmaya çalışıyorsunuz.

2- Katıldığınız projeleri nasıl seçersiniz? Dikkat ettiğiniz ana faktörler nelerdir?

En önemlisi projenin temelindeki insanlar. Moda olmak istemeyen ama doğru bir proje yaratmak isteyen biri.

3- Genç erkek ve kadınlara kendilerine daha güven duymaları için ne önerirsiniz?

Farklılıklara açık kalmak ve ilgi yarattıklarını anlamak. Hoşgörü dışında daha iyi bir yol olmadığını anlamalılar. En önemli şey, senin tutkularını yaşaman ve inanman.

4-Kendi tarzını nasıl tarif edersin ?

Klasik ve sade bir stilim var. Koyu jean, beyaz tişört bir tür üniforma. Kazak ve paltolar için güzel kumaşlara dikkat ediyorum.

5- Mango erkeği ne tür bir erkek?

Mango erkeği modern ve kendinden emin.

6-  Kampanya çekimi sırasında Mango ile olan deneyiminizden bahseder misiniz?

İskoçya’da tipik bir yağmurlu gün boyunca çekim yapıyorduk ancak arkadaş canlısı bir ekip tarafından ısındık. Çekimde hissetmedim, yeşil tarlalarla çevrili bir kalede, koyun ve atlarla dolu nehirlerde arkadaşlarımla daha fazla zaman geçirdim. Muhteşem bir yerdi. Arkadaşlarla rüya gibi bir hafta sonu oldu.

Devamı

Popüler

 

 

www.pilioo.com