Bizi Takip Edin
Men's Health Türkiye

Men's Health Türkiye

MEN’S HEALTH 100. SAYI İLE EN İYİ SEN OL!

ERKEK AKLI

MEN’S HEALTH 100. SAYI İLE EN İYİ SEN OL!

-

 

Men’s Health 100. sayısını çok özel bir dosyayla kutluyor!

Ekim 2007’de yayın hayatına başladığımızda hedefimiz, her ay yüzlerce faydalı bilgi paylaşarak fitness, sağlık, beslenme ve cinsellik alanında hayatının zirvesine çıkmak isteyen erkeklere yol göstermekti. Tam 100 aydır okurlarımızla birlikte dönüşüm geçiriyoruz ve çıtayı daima daha yükseğe çıkarıyoruz. Ve şimdi 100’üncü sayımızın şerefine, başarıya giden yolda en iyi rehberiniz olacak tüyoları derledik. Ayrıca alanında başarılı adamlardan ilham kaynağı olacak hayat hikâyelerini dinledik. Bu yıl gerçek potansiyelinizi ortaya koymak istiyorsanız, bu özel sayıyı başucunuzdan ayırmayın. İşte arşivlik dosya konularımız:

1

TÜRKİYE’NİN EN İYİ MMA SPORCUSU

MH 100. sayının kapağında usta MMA sporcusu Murat Kazgan var. UFC’de ringe çıkarak büyük bir başarıya imza atmaya sadece üç maç uzaklıkta olan bu korkusuz adam, kendinden hayli emin: “Dünyadaki her dövüşçü için büyük bir tehlikeyim.”

ZİRVEYE ÇIKARAN 100 FİTNESS TAKTİĞİ

Men’s Health olarak tam 100 sayıdır, fiziksel yönden en fit ve formda halinize kavuşmanız ve kendi zirvenizi görmeniz için çalışıyoruz. Antrenman her zaman antrenmandır, kabul. Ancak akıllı antrenman yapmanın ve küçük detaylara önem vermenin, sizi hedeflerinize çok daha kolay ulaştıracağı da bir gerçek. Hedefimiz fitness dünyasında yaşanan son gelişmeleri, dünyanın en önemli antrenörlerinin kullandıkları metodları ve yapılan bilimsel araştırmalardan çıkan sonuçları sunarak, spor salonundaki her dakikanızı daha verimli hale getirmek. Sizin için yayın hayatımız boyunca paylaştığımız en etkili 100 tavsiyeyi seçtik. Ayrıca hayal ettiğiniz 6-pack’e kavuşmaya giden yolda, gelmiş geçmiş en etkili yöntemleri ve egzersizleri derledik.

2

21 GÜNLÜK METASHRED PROGRAMI

MH Fitness Direktörü BJ Gaddour’un yarattığı, 21 günde dönüşüm vadeden MetaShred programını sunuyoruz. Tekdüze set ve tekrarlar yerine, hedefinize göre çalışma prensiplerini kendiniz belirleyin diye farklı sistemler ve muhteşem hareketler içeriyor. Yanı sıra, sıkı bir diyet programı yerine, uygulaması kolay beslenme taktikleriyle yağ yakımını destekleyen ipuçları var.

ZAYIFLAMAK İÇİN EN İYİ 100 TÜYO

Fit bir vücuda giden yol, süper besinlerden destek alıp, sağlıklı ve lezzetli tariflerle doğru beslenmekten geçer. Sizi hedefe götürecek 50 süper besin ve her öğün için muhteşem tarifler seçtik. Genişleyen bel çevresi, biriken yağ ve yavaşlayan metabolizmaya karşı ise 100 tüyomuz var.

YATAK ODASINDA MUTLU BİR ERKEĞİN 100 SIRRI

İçinizdeki ve yatak odanızdaki ateşi daima canlı tutmanın sırlarıyla daha iyi seks, daha çok seks.

3

SOKAKLARDAN ŞAMPİYONLUĞA: LUKAS PODOLSKİ

Galatasaray’ın sezon başında transfer ettiği başarılı oyuncu Lukas Podolski, Türkiye’deki futbol sistemine dair çarpıcı açıklamalar yaptı. “Türkiye taraftar kaybediyor” diyen Podolski’nin Burcu Kapu’yla yaptığı bu çok özel röportaj kaçmaz.

4

İLKLERİ BAŞARAN TENİSÇİ: MARSEL İLHAN

ATP’de ilk 100’e giren ilk Türk tenisçi Marsel İlhan, çocukken hayran olduğu tenisçilerle kortta karşı karşıya gelmesini sağlayan başarı sırlarını ve hedeflerini anlattı.

İSTANBUL’DAKİ EN FİT MEKANLAR

İstanbul’un dört bir yanında sağlığı lezzetle buluşturan adresleri haritanızda işaretleyin.

ERKEK AKLI

Sosyalben Store & Sarev İş Birliği Paylaşarak Çoğaltıyor

-

Editör :

 Kurulduğu günden bu yana dezavantajlı bölgelerde yaşayan çocuklarımızın yeteneklerinin keşfedilmesi ve geliştirilmesi adına çalışmalar gerçekleştiren SosyalBen Vakfı’nın çalışmalarına bütçe oluşturmak amacıyla kurulan, satış mağazası SosyalBen Store, 75 yılını kutlayan Sarar markası ile yeni bir iş birliğine imza attı.

Topluma olan sorumluluklarını paylaşarak çoğaltmayı hedefleyen Sarar, “75 Gönülden Sene” sloganıyla SosyalBen Store’un birbirinden renkli ürünlerini ev tekstil markası Sarev’inmağazalarında satışa çıkardı.

Sarev mağazalarında yer alan SosyalBen Store ürünlerinin satışından elde edilecek gelir, taşımalı eğitim gören çocukların umutlu bir geleceğe bakarak gelişimlerini sağlayacak. Dezavantajlı bölgelerde yaşayan 7-13 yaşındaki çocuklar, tasarım atölyesinde yeteneklerini keşfedip geliştirme fırsatı yakalayacak. Sarar tarafından, vakfın gönüllü grubuna özel tasarlanan tişörtler 2019-2020 dönem saha çalışmalarında yer alacak.

Devamı

ERKEK AKLI

Bridgestone İpek Şenoğlu Cup – Sarar Sponsorluğu

-

Editör :

Sarar, İpek Şenoğlu Cup ile sponsorluk geliştirmeye hazırlanıyor.           

Abdurrahman Sarar’ın 12 metrekarelik bir terzi dükkanında temellerini attığı SARAR bugün; Türkiye’de beş büyük üretim fabrikasındaki yüksek işçilik kalitesi ve özel dikim ayrıcalığıyla hazır giyim sektöründe dünya markalarıyla yarışarak hizmet vermeye devam ediyor.  Sektördeki 75. yılını kutlamakta olan Sarar’ın, Avrupa ve ABD başta olmak üzere yurt dışında birçok konsept mağazası bulunuyor.  

Moda sektöründe 75 yıllık bir tecrübeye sahip olan markayı zirveye taşıyan en önemli etmenlerin başında sponsorluk faaliyetleri geliyor. 

Marka, bu sene sektörde başarıyla geçen 75. yıllarını kutlamak amacıyla, kendi alanlarında öncü olmuş isimleri bir araya getirerek, başarı kavramını tekrar yorumladıkları bir konsept çekim gerçekleştirdi. Türkiye’nin en başarılı sporcularından biri olan İpek Şenoğlu’nun da dahil olduğu bu keyifli projeden sonra, beraber daha iyi işlere imza atabilmek adına İpek Şenoğlu Cup ile sponsorluk geliştirecekler. 

Tenis sporunun Türkiye’de yaygınlaşmasına hizmet eden Bridgestone İpek Şenoğlu Cup Tenis Turnuvası, ülkemizde tenis sporunun gelişimine katkı sağlamak amacıyla 8 yıldır 16 farklı şehirden rekor sayıda sporcuları bir araya getirmeye devam ediyor.

Bu yıl 26 Ağustos – 8 Eylül tarihleri arasında İstanbul Dalyan Kulüp’te gerçekleşecek olan turnuvada toplam 550 sporcu yarışacak. Turnuva katılımcıları Sarar tarafından sporculara özel olarak üretilen tişörtleri giyecekler.

Devamı

ERKEK AKLI

Mango Erkeği Hugo Sauzay’dan tavsiyeler

-

Mango erkeği Hugo Sauzay, merak edilenleri yanıtladı. İşte onun tavsiyeleri.

1- Sen bir modelsin ama aynı zamanda bir iç tasarım şirketine sahipsin. Bu iki alanın ne kadar bağlantılı olduğunu düşünüyorsunuz?

Seyahatler ve toplantılardan besleniyorum, moda ile yaptığım için şanslıyım. Bana farklı kültürlerle, insanlarla ve farklı yaşam biçimleriyle tanışma şansı veriyor. Ne zaman başka bir yerde çekim yapsam, mimari detayların fotoğraflarıyla dolu telefonumla birlikte geri dönüyorum. Yaratıcı insanlarla çalıştığımız için şanslıyız ve onları kreatif süreçte izlemek büyük bir ilham kaynağı. Mimarlıkta olduğu gibi modada da hikaye anlatıcılığı önemlidir. Global bir proje sahip olmak için daha önce yapılan tüm çalışmalar esastır. Sadece kolay bir final görüntüsü değil, zamanın ötesinde bir proje yapmaya çalışıyorsunuz.

2- Katıldığınız projeleri nasıl seçersiniz? Dikkat ettiğiniz ana faktörler nelerdir?

En önemlisi projenin temelindeki insanlar. Moda olmak istemeyen ama doğru bir proje yaratmak isteyen biri.

3- Genç erkek ve kadınlara kendilerine daha güven duymaları için ne önerirsiniz?

Farklılıklara açık kalmak ve ilgi yarattıklarını anlamak. Hoşgörü dışında daha iyi bir yol olmadığını anlamalılar. En önemli şey, senin tutkularını yaşaman ve inanman.

4-Kendi tarzını nasıl tarif edersin ?

Klasik ve sade bir stilim var. Koyu jean, beyaz tişört bir tür üniforma. Kazak ve paltolar için güzel kumaşlara dikkat ediyorum.

5- Mango erkeği ne tür bir erkek?

Mango erkeği modern ve kendinden emin.

6-  Kampanya çekimi sırasında Mango ile olan deneyiminizden bahseder misiniz?

İskoçya’da tipik bir yağmurlu gün boyunca çekim yapıyorduk ancak arkadaş canlısı bir ekip tarafından ısındık. Çekimde hissetmedim, yeşil tarlalarla çevrili bir kalede, koyun ve atlarla dolu nehirlerde arkadaşlarımla daha fazla zaman geçirdim. Muhteşem bir yerdi. Arkadaşlarla rüya gibi bir hafta sonu oldu.

Devamı

Popüler

 

 

www.pilioo.com