Bizi Takip Edin
Men's Health Türkiye

Men's Health Türkiye

MISSONI PARFUM POUR HOMME MISSONI’DEN ERKEKLER iÇIN YEPYENi BiR PARFÜM

 

MISSONI PARFUM POUR HOMME MISSONI’DEN ERKEKLER iÇIN YEPYENi BiR PARFÜM

-

 

Bir yandan parfüm, diğer yandan ise canlı manzaralarla dolu bir macera: Missoni Parfum pour Homme. Missoni’nin, prestij yayan erkeksi bir koku ile mükemmel dönüşünü gösteriyor.

Erkek parfümlerinden uzun süre uzak kalan, Maison sorgulanamayacak kadar maskulen bir parfüm yaratmak için aramıza katıldı. Yeni bir palet ten seçilen renklerle, modern Missoni erkeğini yansıtma potansiyeline sahiptir. Missoni Parfum pour Homme taze, canlı ve göz alıcı bir iz bırakmak için yepyeni bir koku.
Missoni Parfum pour Homme, kibar ama asla sır adan olmayan, baştan çıkarıcı erkekler için tasarlandı.

ŞİŞE VE AMBALAJ

Missoni’nin yeni kokusu Missoni Parfum pour Homme, mıknat ıslı şık bir metal kapak ile taçlanmış koyu renkli bir şişeye sahiptir. Kapak üstün teknikler kullanarak, Missoni ile bütünleşmiş, unutulmaz zikzak motifiyle neredeyse heykel tarzında işlenir. Maison’ın stilinin bu ayırt edici amblemi, yıllar boyunca tekrar tekrar üretildi ve yeniden şekillendirildi. Missoni pour Homme’un ambalajı, şişe tasarımı ile aynı çizgide karakterize edildi ve şişeyi anımsatacak koyu renklerde üstün kalite materyaller kullanıldı. Ambalajdaki zikzak şekli tıpkı t-shirtlerin üstündeki desen gibi incelikle çalışıldı. Şişe ve ambalajın tasarımı Missoni mark asının temel değerlerini yansıtıyor. Bu değerler yeniliklerle harmanlanmış, işçilik, kalite, özgünlük, ilham ve yaratıcılıktır. Ve sonuç, geleneksel lüks parfümeriyi modern bir şekilde ele alan Missoni pour Homme. Bu çağdaş, özel, cesur ve cazip koku, erkeğin duygu ve tecrübeleri ile hayata geçirilir.

KOKU

Hem fresh hem parlak, Akdeniz’in renklerini yansıtan değerli, odunsu, kontrastlarla dolu bir koku. Büyüleyici tazeliğe sahip Missoni pour Homme, güneşin ısıttığı Akdeniz manzarasından ilham almıştır. Greyfurt ile yeşil limon ve zencefilin özü, Portekiz Lavantasının zamansız ve aromatik notaları, gül esintileri ve yasemin yapraklarının dokunuşu ile birleşir. Dip notalarda meşe, huş, paçuli ve miskin tutkululu, şehvetli ve erkeksi dokunuşu ile sandal ağacının rahatlatan kokusu buluşur.

 

 

Yer çekimine karşı egzersiz

-

Editör :

The Ritz-Cartlon İstanbul’un boğaz manzaralı terası Open Air Spa’da yaz boyunca devam edecek Antigravity Fitness dersleri başlıyor.

Son yıllarda en çok dikkat çeken fitness trend’lerinden biri olan Antigravity Fitness; yoga, pilates, gyrotonic, kinesis, dans ve akrobasiden meydana gelen ve bireyin genel sağlığını, esnekliğini ve fiziksel çevikliğini arttırırken keyif alıp güzelleşmesini sağlamak için tasarlanmış, kapsamlı bir fitness tekniğidir.

Antigravity Yoga olarak da bilinen bu keyifli spor metodu, Antigravity Fitness’ın kurucusu Christopher Harrison’ın lisanslı hamakları ile uygulanıyor.

Yaz boyunca The Ritz-Carlton İstanbul’un terasında gerçekleşecek Antigravity dersleri ile katılımcılar, omurgaları üzerindeki basıncı azaltarak günün geriliminden uzaklaşırken, kaslarını uzatıp güçlendirebilecek.

Antigravity Türkiye Eğitim Direktörü Mine Melek tarafından verilecek dersler yaz boyunca Open Air Spa’nın keyifli ortamında açık havada gerçekleşecek. Yaz sonrası derslere devam etmek isteyenler ise otel bünyesinde hizmet veren Spasoul’da yine Mine Melek eşliğinde bu eşsiz egzersizi deneyimleyebilecek.

Bedenini ve ruhunu hafifletirken, hareketli, esnek ve çevik bir yaşam biçimine sahip olmak isteyen herkes, Salı günleri gerçekleşecek derslere katılım sağlayabiliyor.

Özel ve grup olarak iki farklı şekilde yapılacak olan derslere dair bilgi almak ya da rezervasyon yaptırmak için 0212 334 41 88’i arayabilirsiniz.

Devamı

 

NEW BALANCE BOZCAADA YARI MARATONU

-

Editör :

New Balance, bu yıl 8. kez düzenleyeceği Bozcaada Koşusu ile yaza merhaba diyor. Her yıl binlerce kişilik katılımla festival havasında gerçekleşen New Balance Bozcaada Yarı Maratonu ve 10K Koşusu, 12 Mayıs 2018 Cumartesi günü Koşan Bilir diyen sporseverleri buluşturacak.

Hem ada kültürünü, hem de doğal güzelliklerini büyük bir huzur içinde sunan Bozcaada’nın muhteşem atmosferi ve doğasıyla iç içe koşulan maratona, profesyonel ve amatör sporcular katılıyor.

New Balance Bozcaada Koşusu, 21 kilometreden oluşan yarı maraton ve 10 kilometreden oluşan parkur olmak üzere 2 kategoride gerçekleştiriliyor. Ayrıca bu sene 4.sü gerçekleştirilecek “Minikler Maratonu“da 4-8 yaş arası minik sporcuların yarışına sahne olacak.

Heyecan ve coşkunun bir arada yaşanacağı, zorlu olduğu kadar eğlenceli yarışı tamamlayan sporcular dinlenme alanlarında gerçekleştirilecek aktiviteler ile de yorgunluklarını atacaklar. Katılımcılar Bozcaada Meydanı’nda kurulacak stant ve etkinlik alanlarında izleyicilerle sosyalleşmenin yanı sıra enfes ada lezzetlerini tatma olanağı da elde edecekler.

Yazı başlatan New Balance Bozcaada Yarı Maratonu ve 10K koşusu ile Bozcaada’nın keyfini “Koşan Bilir.

Devamı

 

GÖZ ALICI YENİ RENKLERİYLE NIKE EPIC REACT

-

Editör :

Nike’ın köpük teknolojisindeki en son yenilik olan Nike React teknolojisiyle geliştirilen ilk koşu ayakkabısı olan Nike Epic React, göz alıcı yeni renkleriyle satışa çıkmaya hazırlanıyor. 

Nike, köpük teknolojisindeki en son yenilik olan Nike React teknolojisiyle geliştirdiği ilk koşu ayakkabısı Nike Epic React’i geçtiğimiz aylarda tanıtmıştı. Her adımda darbeyi yumuşatan ve koşunun sonuna dek gereken enerjiyi sağlamak üzere tasarlanan Nike Epic React, Pink Matcha (hem kadınlar hem de erkekler için pembe ve yeşil versiyonlarıyla), Alloy (sadece kadınlar) ve Horizon (kadınlar için kırmızı, erkekler için koyu gri versiyonlarıyla) isimli renk çeşitleriyle bahar aylarında satışa sunulacak.

Nike’ın en yesini: Nike Epic React

Koşucuların ihtiyaçlarına yanıt veren Nike Epic React, her adımda ayakta hissedilen darbeyi yumuşatıyor, koşunun sonuna dek ihtiyaç duyulan enerjiyi sağlıyor. Ayrıca daha hafif, aşınma ve yıpranmalara karşı da dayanıklı bir ayakkabı olarak karşımıza çıkıyor.

Ayakkabının üst kısmı oldukça sade. Nike Flyknit Racer’dan ilham alan ve koşucuların ayaklarına gereken noktalarda hassas destek, esneklik ve nefes alabilirlik sunan tek parça Nike Flyknit gövde sayesinde, ayakkabının ön, kemer ve burun kısmı incelikle şekillendirilmiş durumda. Sade ve ince olan üst kısım, yine de gereken desteği sağlıyor.

Taşıyıcı, bağlayıcı ya da tutkal kullanılmadan tek parça Nike React köpüğünden üretilen orta tabanın görünümü, elde edilen verilerin hızla yeni fikirlere dönüştürülmesine imkan tanıyan bilgisayar tabanlı tasarım yardımıyla geliştirildi. Bu sayede orta tabanın yüzeyi, koşu sırasında istenen noktalara yastıklama ve destek sağlayacak şekilde tasarlanırken, ihtiyaç duyulmayan bölgelerde daha az materyal kullanılarak ayakkabının toplam ağırlığı en düşük seviyede tutuldu. Görsel açıdan oldukça karmaşık olan taban yapısı, farklı kalınlıktaki yüzeylerden oluşuyor. Daha kalın noktalarda taban daha üstün yastıklama sağlarken, daha ince noktalar ise tabanın sağlamlığını artırmakta kullanılıyor.

Ayakkabının üst kısmı tek parça köpük üzerinde yer aldığından, dış taban ile orta taban hemen hemen aynı. Bunun tek istisnası, ön kısmında ve topukta yer alan, ayakkabının yeri daha iyi kavramasını sağlayan ve dayanıklılığı artıran iki kauçuk kısım.

Devamı

Popüler

 

 

www.pilioo.com

    Loading RSS Feed