Bizi Takip Edin
Men's Health Türkiye

Men's Health Türkiye

MOOD DETOX İLE BEDENSEL VE ZİHİNSEL OLARAK ARINMAYA VAR MISINIZ?

ERKEK AKLI

MOOD DETOX İLE BEDENSEL VE ZİHİNSEL OLARAK ARINMAYA VAR MISINIZ?

-

 

Sizleri MOOD DETOX ile 9 günde değişime çağırıyoruz.

1MOOD DETOX PROGRAMI NASIL İŞLİYOR ?

MOOD DETOX PROGRAMI ; 9 GÜNLÜK bir programla bedensel ve zihinsel olarak arınmayı hedefleyen bir sağlık programıdır. Katılımcılar hazırlık süreci olarak adlandırdığımız ilk 5 günü evlerinde uygulayacaklar, kamp süreci olarak adlandırdığımız son 4 güne ise Antalya’da devam edecekler.

Kişiler vücutlarında birikmiş olan toksinlerden arınarak metabolizmalarını hızlandıracak aynı zamanda program dahilindeki çeşitli terapilerle zihinlerindeki saati durdurup tazelenecekler.

Program tüm katılımcıların diyetisyen ve doktor kontrolü ardından kişiye özel detoks beslenme menüleri hazırlanmasıyla başlayacaktır.  Burada amaç vücudu toksinlerden arındırmaktır, toksinlerden arınan vücut metabolizması hızlanarak kilo kaybetmek kolaylaşır ancak MOOD DETOX Programı kesinlikle zayıflama kamplarıyla karıştırılmamalıdır.

Tüm katılımcılar 5 gün boyunca günlük olarak kendilerine özel gönderilecek olan detoks beslenme ve egzersiz listelerine uyacaklar. Programın son 4 günü ise Antalya Nirvana Lagoon Suites & SPA Hotel’de devam edecektir. Her biri kendi alanında uzman ekibimizle benzersiz bir kamp süreci geçirecekler ve sağlıklı yaşamla ilgili bundan sonraki hayatlarında kullanacakları pek çok bilgiye ulaşacaklar.(Program akışı ve içeriği katılmak isteyen kişilere mail ile gönderilecektir.)

2

MOOD DETOX ekibinde kimler var?

MOOD DETOX her biri kendi alanına uzman bir ekipten oluşmaktadır.

Diyetisyen Fatma Demirok; İstanbuldan katılacak olan katılımcılarımızı kendi muayanesinde uzman dahiliye doktoru eşliğinde , İstanbul dışından katılacak olan katılımcılara ise online seans ile kendilerine özel 9 günlük beslenme programını oluşturacak. Oteldeki  menülerin reçetelerini oluşturacak. Antalya kampında çeşitli tarifler uygulayacak ve sağlıklı beslenme üzerine seminer verecek.

Uzm.Psikolog Sinem Özer;  kendisi kamp süresince kişilerin motivasyonlarını yükseltmek için çeşitli çalışmalar yapacak. Birebir görüşme talep eden katılımcılarla ilgilenecek.

Biyoenerji Uzmanı Esma Kadriye Yıldırım; her sabah saat 6’da günü Hoponopo’no ile karşılatacak ve re-connection eğitimleri vererek katılımcıların sahip oldukları enerjilerini farketmelerini öğretecek aynı zamanda en etkili detoks çeşitlerinden biri olan ayak detoksunu uygulatacak.

3

Spor Eğitmeni Ergun Demirkan; programa İstanbuldan katılacak olan katılımcılarla Belgrad Ormanı’nda koşu etkinliği düzenleyecek. Farklı şehirlerde de eş zamanlı bir koşu etkinliği olacaktır. Antalya kampı sürecinde de Aquagym, Pilates, Yoga, Latin Aero ve doğa yürüyüşleri gibi sizi yormadan terlemenizi ve toksin atmanızı sağlayacak.

Nefes Terapisti ve Meditasyon Uzmanı Ersin Akyazı; Antalya kampımıza konuk olarak katılacak hocamız ateş başı sohbetleri ve nefes terapisi yapacaktır.

JO&HO TRAVEL kurucusu Yasemin Gizem Özer ; MOOD DETOKS programının konaklama, havaalanı transferi gibi seyahat içerikli tüm adımlarıyla ilgilenecektir.

4

MOOD DETOKS ne zaman başlayacak ?

MOOD DETOKS 1. Programı 25 Nisan – 03 Mayıs tarihleri arasında yapılacaktır. Kontejyan 30 kişi ile sınırlıdır, son kayıt günü 20 Nisan’dır.

Önümüzdeki ayların programlarının tarihleri ve kamp yerleri ile ilgili detaylı bilgi için instagram @mooddetox , facebook Mood Detox hesaplarından bizi takip edebilirsiniz.

Ayrıca 02125184502 , 05333670281 ve 05335270997 ‘den bizlere ulaşabilirsiniz.

5 6 7

Continue Reading
Advertisement

ERKEK AKLI

Sosyalben Store & Sarev İş Birliği Paylaşarak Çoğaltıyor

-

Editör :

 Kurulduğu günden bu yana dezavantajlı bölgelerde yaşayan çocuklarımızın yeteneklerinin keşfedilmesi ve geliştirilmesi adına çalışmalar gerçekleştiren SosyalBen Vakfı’nın çalışmalarına bütçe oluşturmak amacıyla kurulan, satış mağazası SosyalBen Store, 75 yılını kutlayan Sarar markası ile yeni bir iş birliğine imza attı.

Topluma olan sorumluluklarını paylaşarak çoğaltmayı hedefleyen Sarar, “75 Gönülden Sene” sloganıyla SosyalBen Store’un birbirinden renkli ürünlerini ev tekstil markası Sarev’inmağazalarında satışa çıkardı.

Sarev mağazalarında yer alan SosyalBen Store ürünlerinin satışından elde edilecek gelir, taşımalı eğitim gören çocukların umutlu bir geleceğe bakarak gelişimlerini sağlayacak. Dezavantajlı bölgelerde yaşayan 7-13 yaşındaki çocuklar, tasarım atölyesinde yeteneklerini keşfedip geliştirme fırsatı yakalayacak. Sarar tarafından, vakfın gönüllü grubuna özel tasarlanan tişörtler 2019-2020 dönem saha çalışmalarında yer alacak.

Devamı

ERKEK AKLI

Bridgestone İpek Şenoğlu Cup – Sarar Sponsorluğu

-

Editör :

Sarar, İpek Şenoğlu Cup ile sponsorluk geliştirmeye hazırlanıyor.           

Abdurrahman Sarar’ın 12 metrekarelik bir terzi dükkanında temellerini attığı SARAR bugün; Türkiye’de beş büyük üretim fabrikasındaki yüksek işçilik kalitesi ve özel dikim ayrıcalığıyla hazır giyim sektöründe dünya markalarıyla yarışarak hizmet vermeye devam ediyor.  Sektördeki 75. yılını kutlamakta olan Sarar’ın, Avrupa ve ABD başta olmak üzere yurt dışında birçok konsept mağazası bulunuyor.  

Moda sektöründe 75 yıllık bir tecrübeye sahip olan markayı zirveye taşıyan en önemli etmenlerin başında sponsorluk faaliyetleri geliyor. 

Marka, bu sene sektörde başarıyla geçen 75. yıllarını kutlamak amacıyla, kendi alanlarında öncü olmuş isimleri bir araya getirerek, başarı kavramını tekrar yorumladıkları bir konsept çekim gerçekleştirdi. Türkiye’nin en başarılı sporcularından biri olan İpek Şenoğlu’nun da dahil olduğu bu keyifli projeden sonra, beraber daha iyi işlere imza atabilmek adına İpek Şenoğlu Cup ile sponsorluk geliştirecekler. 

Tenis sporunun Türkiye’de yaygınlaşmasına hizmet eden Bridgestone İpek Şenoğlu Cup Tenis Turnuvası, ülkemizde tenis sporunun gelişimine katkı sağlamak amacıyla 8 yıldır 16 farklı şehirden rekor sayıda sporcuları bir araya getirmeye devam ediyor.

Bu yıl 26 Ağustos – 8 Eylül tarihleri arasında İstanbul Dalyan Kulüp’te gerçekleşecek olan turnuvada toplam 550 sporcu yarışacak. Turnuva katılımcıları Sarar tarafından sporculara özel olarak üretilen tişörtleri giyecekler.

Devamı

ERKEK AKLI

Mango Erkeği Hugo Sauzay’dan tavsiyeler

-

Mango erkeği Hugo Sauzay, merak edilenleri yanıtladı. İşte onun tavsiyeleri.

1- Sen bir modelsin ama aynı zamanda bir iç tasarım şirketine sahipsin. Bu iki alanın ne kadar bağlantılı olduğunu düşünüyorsunuz?

Seyahatler ve toplantılardan besleniyorum, moda ile yaptığım için şanslıyım. Bana farklı kültürlerle, insanlarla ve farklı yaşam biçimleriyle tanışma şansı veriyor. Ne zaman başka bir yerde çekim yapsam, mimari detayların fotoğraflarıyla dolu telefonumla birlikte geri dönüyorum. Yaratıcı insanlarla çalıştığımız için şanslıyız ve onları kreatif süreçte izlemek büyük bir ilham kaynağı. Mimarlıkta olduğu gibi modada da hikaye anlatıcılığı önemlidir. Global bir proje sahip olmak için daha önce yapılan tüm çalışmalar esastır. Sadece kolay bir final görüntüsü değil, zamanın ötesinde bir proje yapmaya çalışıyorsunuz.

2- Katıldığınız projeleri nasıl seçersiniz? Dikkat ettiğiniz ana faktörler nelerdir?

En önemlisi projenin temelindeki insanlar. Moda olmak istemeyen ama doğru bir proje yaratmak isteyen biri.

3- Genç erkek ve kadınlara kendilerine daha güven duymaları için ne önerirsiniz?

Farklılıklara açık kalmak ve ilgi yarattıklarını anlamak. Hoşgörü dışında daha iyi bir yol olmadığını anlamalılar. En önemli şey, senin tutkularını yaşaman ve inanman.

4-Kendi tarzını nasıl tarif edersin ?

Klasik ve sade bir stilim var. Koyu jean, beyaz tişört bir tür üniforma. Kazak ve paltolar için güzel kumaşlara dikkat ediyorum.

5- Mango erkeği ne tür bir erkek?

Mango erkeği modern ve kendinden emin.

6-  Kampanya çekimi sırasında Mango ile olan deneyiminizden bahseder misiniz?

İskoçya’da tipik bir yağmurlu gün boyunca çekim yapıyorduk ancak arkadaş canlısı bir ekip tarafından ısındık. Çekimde hissetmedim, yeşil tarlalarla çevrili bir kalede, koyun ve atlarla dolu nehirlerde arkadaşlarımla daha fazla zaman geçirdim. Muhteşem bir yerdi. Arkadaşlarla rüya gibi bir hafta sonu oldu.

Devamı

Popüler

 

 

www.pilioo.com