Bizi Takip Edin
Men's Health Türkiye

Men's Health Türkiye

TÜRKİYE’NİN EN İYİ KITEBOARD SPORCULARI BURC BEACH’TE BULUŞACAK !

ERKEK AKLI

TÜRKİYE’NİN EN İYİ KITEBOARD SPORCULARI BURC BEACH’TE BULUŞACAK !

-

 

Spor, müzik, yaşam stili festivali  İSTANBUL KITE FESTIVAL, Türkiye Yelken Federasyonu himayesinde,  Maximum Kart ANA PARTNERLİĞİNDE SONY ve Borusan Otomotiv KATKILARIYLA Playmaker Sports&Entertainment tarafından 10 – 14 Ağustos 2016 tarihleri arasında İstanbul’un gözde plajı BURC Beach’te gerçekleştirilecek.

1

Heyecanın dorukta olacağı festival boyunca, her gün müzik, güneş, deniz, spor  ve sponsorların  gerçekleştireceği aktivitelerle izleyicilere unutulmaz anlar yaşatacak ISTANBUL KITE FESTIVAL kapsamında düzenlenecek etkinlikler ile  de katılımcılar, görsel bir şölen izlerken, spor ve eğlenceye doyacak!

MAXIMUM KITEBOARD TURKISH OPEN, BURC Beach’te TYF himayesinde Playmaker tarafından düzenlenecek, TÜRKİYE’NİN EN BÜYÜK ULUSAL KITEBOARD ORGANİZASYONU, Maximum Kart ana partnerliğinde, Türkiye’nin en iyi kiteboard sporcularını bir araya getirecek.

2013 yılından beri Maximum Kart’ın desteği ile gerçekleşen Türkiye’nin en büyük kiteboard organizasyonu Maximum Kiteboard Turkish Open, her sene içeriğini daha da zenginleştirerek kiteboard sporuna duyulan ilginin artmasını sağlıyor.

Bir prestij ve ünvan yarışı olan Maximum Kiteboard Turkish Open’da, kitefoil, slalom ve freestyle disiplinlerinde, birbirinden iddialı 120’ Ye yakın sporcu şampiyonluk için yarışacak.

Windsurf’ü andıran, ancak yelken yerine “kite” adı verilen ve uçurtma ile paraşüt arası bir ekipmanla rüzgar kontrolüne dayalı bir board sporu olan “Kiteboard”, dünyada en popüler ve görsel olarak da izleyicide bıraktığı heyecan verici etki ile son yılların en çekici su sporudur.
Olimpik olması gündemde olan bir spor dalı oluşu ile de ayrıca önem taşımaktadır.
Kiteboard için en uygun sahillerden biri olan Kilyos’ta yer alan BURC Beach’te düzenlenecek olan Maximum Kiteboard Turkish Open,
aralarında Taner Aykurt, Ejder Ginyol, Armağan Ersolak, Başak Çakmak, Enç Özen, Serkan Erkek, Alperen Beyli, Kerem Balık, Çisil Özen, Arzu Taylan gibi şampiyon isimlerin de yer aldığı sporcuların katılımı ile çekişmeli anlara ev sahipliği yapacak.

Final yarışları sonunda kitefoil, slalom ve freestyle disiplinlerinde kadın ve erkek kategorilerinde dereceye giren sporcular ödüllendirilecekler.

2

SONY Hang Time Race ile BURC Beach’te heyecan doruğa çıkacak!

SONY isim sponsorluğunda gerçekleşecek bu özel kategori yarışında, kitelar en uzun süre boyunca havada asılı kalma mücadelesi verirken, BURC Beach’te nefesler tutulacak! Kiteboard sporcuları bu defa rüzgara karşı ne denli kuvvetli olduklarını, uçurtmalarını en uzun süre havada tutabilme yarışı ile kanıtlayacaklar!

Bir prestij yarışı olan hang time race, rüzgar ve uçurtma koordinasyonu adına da dayanıklılık gerektiren, izleyicide büyük heyecan uyandıran en renkli yarışmalardan birisidir.

Heyecan dolu hafta bununla da bitmeyecek!

SONY SUP RACE ile herkes eğlenceye kürek çekecek!

Son senelerin gözde su sporları arasında anılan, teknik tecrübe gerektirmeyen, suda, sörf tahtası üzerinde kürek çekilerek yapılan ve kardio adına en etkili bedensel faaliyet arasında olan Stand-Up Paddle Board ile eğlence katlanarak artacak.

SONY isim sponsorluğunda gerçekleşecek SUP Race, BURC Beach’te çok keyifli görüntülere sahne olurken, plajdaki herkesin katılabilecek olmasıyla da heyecan verici bir deneyim sunacak.

SONY SUP Race’te dereceye giecek kadın ve erkek yarışmacılar, ödüllendirilecekler.

3

ISTANBUL KITE FESTIVAL, bir ilke imza atacak!

Kiteboard tutkunları ve kiteboard ile ilk kez tanışacaklar, BURC Beach’te sezonun en iyi ekipmanlarının tanıtılacağı Fuar alanında, konusunda uzman yetkililerden, hem ürün bilgileri alabilecekler, hem de BURC Beach’te tüm ürünleri deneyimleme fırsatı elde edecekler.

Organizasyon, Maximum Kart, SONY ve Borusan Otomotiv  sponsorluğunda;  Türkiye Yelken Federasyonu himayesinde, Playmaker Sports & Entertainment tarafından düzenlenirken, Arçelik, Arbella, Power TV, Power FM, NTV Spor, BÜMED’in de organizasyonda sponsorlukları bulunmaktadır.

BURC Beach’te Spor ve Müzikle Dopdolu Bir Hafta!

Festivalde şampiyonanın yanı sıra gün  batımı partileri de yer alacak.

Gündüzden geceye, kumsal partileri, dj performansları ve canlı müzikler ile plajda her yaştan kitle için çokça aktivite gerçekleştirilecek

ISTANBUL KITE FESTIVAL  PROGRAM:

10 AĞUSTOS, Çarşamba 

Yarışmacı kayıtlarının alınması

Açılış partisi

Plaj aktiviteleri

11 AĞUSTOS, Perşembe

Maximum Kiteboard Turkish Open 1. Gün

DJ Performanslar

Plaj aktiviteleri

12 AĞUSTOS, Cuma 

Maximum Kiteboard Turkish Open 2. Gün

DJ Performanslar

Plaj aktiviteleri

13 AĞUSTOS, Cumartesi 

 Maximum Kiteboard Turkish Open 3. Gün

Canlı müzik performansları

Plaj Aktiviteleri

14 AĞUSTOS,  Pazar

SONY SUP RACE

SONY HangTime Race

Kapanış Seremonisi ve ÖDÜL töreni

Kapanış partisi

 

 

Continue Reading
Advertisement

ERKEK AKLI

Sosyalben Store & Sarev İş Birliği Paylaşarak Çoğaltıyor

-

Editör :

 Kurulduğu günden bu yana dezavantajlı bölgelerde yaşayan çocuklarımızın yeteneklerinin keşfedilmesi ve geliştirilmesi adına çalışmalar gerçekleştiren SosyalBen Vakfı’nın çalışmalarına bütçe oluşturmak amacıyla kurulan, satış mağazası SosyalBen Store, 75 yılını kutlayan Sarar markası ile yeni bir iş birliğine imza attı.

Topluma olan sorumluluklarını paylaşarak çoğaltmayı hedefleyen Sarar, “75 Gönülden Sene” sloganıyla SosyalBen Store’un birbirinden renkli ürünlerini ev tekstil markası Sarev’inmağazalarında satışa çıkardı.

Sarev mağazalarında yer alan SosyalBen Store ürünlerinin satışından elde edilecek gelir, taşımalı eğitim gören çocukların umutlu bir geleceğe bakarak gelişimlerini sağlayacak. Dezavantajlı bölgelerde yaşayan 7-13 yaşındaki çocuklar, tasarım atölyesinde yeteneklerini keşfedip geliştirme fırsatı yakalayacak. Sarar tarafından, vakfın gönüllü grubuna özel tasarlanan tişörtler 2019-2020 dönem saha çalışmalarında yer alacak.

Devamı

ERKEK AKLI

Bridgestone İpek Şenoğlu Cup – Sarar Sponsorluğu

-

Editör :

Sarar, İpek Şenoğlu Cup ile sponsorluk geliştirmeye hazırlanıyor.           

Abdurrahman Sarar’ın 12 metrekarelik bir terzi dükkanında temellerini attığı SARAR bugün; Türkiye’de beş büyük üretim fabrikasındaki yüksek işçilik kalitesi ve özel dikim ayrıcalığıyla hazır giyim sektöründe dünya markalarıyla yarışarak hizmet vermeye devam ediyor.  Sektördeki 75. yılını kutlamakta olan Sarar’ın, Avrupa ve ABD başta olmak üzere yurt dışında birçok konsept mağazası bulunuyor.  

Moda sektöründe 75 yıllık bir tecrübeye sahip olan markayı zirveye taşıyan en önemli etmenlerin başında sponsorluk faaliyetleri geliyor. 

Marka, bu sene sektörde başarıyla geçen 75. yıllarını kutlamak amacıyla, kendi alanlarında öncü olmuş isimleri bir araya getirerek, başarı kavramını tekrar yorumladıkları bir konsept çekim gerçekleştirdi. Türkiye’nin en başarılı sporcularından biri olan İpek Şenoğlu’nun da dahil olduğu bu keyifli projeden sonra, beraber daha iyi işlere imza atabilmek adına İpek Şenoğlu Cup ile sponsorluk geliştirecekler. 

Tenis sporunun Türkiye’de yaygınlaşmasına hizmet eden Bridgestone İpek Şenoğlu Cup Tenis Turnuvası, ülkemizde tenis sporunun gelişimine katkı sağlamak amacıyla 8 yıldır 16 farklı şehirden rekor sayıda sporcuları bir araya getirmeye devam ediyor.

Bu yıl 26 Ağustos – 8 Eylül tarihleri arasında İstanbul Dalyan Kulüp’te gerçekleşecek olan turnuvada toplam 550 sporcu yarışacak. Turnuva katılımcıları Sarar tarafından sporculara özel olarak üretilen tişörtleri giyecekler.

Devamı

ERKEK AKLI

Mango Erkeği Hugo Sauzay’dan tavsiyeler

-

Mango erkeği Hugo Sauzay, merak edilenleri yanıtladı. İşte onun tavsiyeleri.

1- Sen bir modelsin ama aynı zamanda bir iç tasarım şirketine sahipsin. Bu iki alanın ne kadar bağlantılı olduğunu düşünüyorsunuz?

Seyahatler ve toplantılardan besleniyorum, moda ile yaptığım için şanslıyım. Bana farklı kültürlerle, insanlarla ve farklı yaşam biçimleriyle tanışma şansı veriyor. Ne zaman başka bir yerde çekim yapsam, mimari detayların fotoğraflarıyla dolu telefonumla birlikte geri dönüyorum. Yaratıcı insanlarla çalıştığımız için şanslıyız ve onları kreatif süreçte izlemek büyük bir ilham kaynağı. Mimarlıkta olduğu gibi modada da hikaye anlatıcılığı önemlidir. Global bir proje sahip olmak için daha önce yapılan tüm çalışmalar esastır. Sadece kolay bir final görüntüsü değil, zamanın ötesinde bir proje yapmaya çalışıyorsunuz.

2- Katıldığınız projeleri nasıl seçersiniz? Dikkat ettiğiniz ana faktörler nelerdir?

En önemlisi projenin temelindeki insanlar. Moda olmak istemeyen ama doğru bir proje yaratmak isteyen biri.

3- Genç erkek ve kadınlara kendilerine daha güven duymaları için ne önerirsiniz?

Farklılıklara açık kalmak ve ilgi yarattıklarını anlamak. Hoşgörü dışında daha iyi bir yol olmadığını anlamalılar. En önemli şey, senin tutkularını yaşaman ve inanman.

4-Kendi tarzını nasıl tarif edersin ?

Klasik ve sade bir stilim var. Koyu jean, beyaz tişört bir tür üniforma. Kazak ve paltolar için güzel kumaşlara dikkat ediyorum.

5- Mango erkeği ne tür bir erkek?

Mango erkeği modern ve kendinden emin.

6-  Kampanya çekimi sırasında Mango ile olan deneyiminizden bahseder misiniz?

İskoçya’da tipik bir yağmurlu gün boyunca çekim yapıyorduk ancak arkadaş canlısı bir ekip tarafından ısındık. Çekimde hissetmedim, yeşil tarlalarla çevrili bir kalede, koyun ve atlarla dolu nehirlerde arkadaşlarımla daha fazla zaman geçirdim. Muhteşem bir yerdi. Arkadaşlarla rüya gibi bir hafta sonu oldu.

Devamı

Popüler

 

 

www.pilioo.com